زومجی/ OutRush اثری جذاب در سبک اکشن است که باید در آن راه خود را از دنیای مجازی به سمت واقعیتی که انتظارش را دارید برسانید.

داستان بازی
این بازی از داستانی کوچک تشکیل شده است و باید راه خود را به‌سمت واقعیتی که انتظارش را دارید پیدا کند. دنیای مجازی بازی از تله‌ها و موانع بسیاری تشکیل شده است و عبور از آن‌ها با گیم‌پلی خاص بازی واقعا لذت بخش است. سازندگان بخش‌های متنوعی را برای شما درنظر گرفته‌اند و محتوای آن تا روزها می‌تواند جواب‌گو باشد.

روش انجام بازی
سازندگان از همان ابتدا یک کات سین کوتاه به شما نشان می‌دهند و متوجه می‌شوید که با هواپیمای خود باید از این جهان فرار کنید و به واقعیت برسید. شما باید با گیم‌پلی سرعتی بازی همراه شوید و تا می‌توانید رکورد بهتری در زمان به‌ثبت برسانید. این زمان عالی ممکن است نیاز به آزمون و خطا داشته باشد، اما رفته رفته مهارت پیدا می‌کنید و در یک چشم به‌هم زدن به انتها خواهید رسید. همه مراحل بازی یک‌دقیقه‌ای هستند و از انجام دادن آن‌ها خسته نخواهید شد. گیم‌پلی بازی یکی از موارد نوینی است که تجربه می‌کنید و این اثر را تبدیل به یکی از بهترین بازی های اندروید می‌کند. لیزرها نقش زیادی در بازی دارند و حتی در طراحی گرافیکی و بصری هم می‌توان تاثیر آن را مشاهده کرد. کیفیت بالای بازی آدرنالین شما را بالا می‌برد و رسیدن به مهارت در آن چندان ساده به‌نظر نمی‌رسد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5 به بالا
حجم: 66 مگابایت
سبک: اکشن
رده سنی: مناسب برای تمام سنین

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - iOS*
برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

فناورد
فناورد آگهی