آی تی ایران/ شرکت مایکروسافت اخیرا اپلیکیشنی را با عنوان SMS Organizer برای کاربران دستگاه‌های اندرویدی تولید کرد که از قابلیت مرتب کردن خودکار پیام‌ها برخوردار است. 

طبق گفته مایکروسافت، SMS Organizer قادر است با بهره‌گیری از فناوری یادگیری ماشینی، پیامک‌ها را مدیریت و آنها را در پوشه‌هایی جداگانه دسته‌بندی کند. این یعنی، تمامی‌پیام‌های اسپم یا تبلیغاتی فیلترشده با عنوان Promotions نامگذاری شده، منتقل خواهند شد. البته دیگر پیامک‌ها نیز در اینباکس فهرست می‌شوند. مایکروسافت همچنین قابلیت یادآوری را نیز به این اپلیکیشن اضافه کرده که می‌تواند زمان پروازها، حرکت قطار یا دیگر رزروها را یادآوری کند.

امکانات دیگر نیز برای شخصی‌سازی بیشتر در این برنامه گنجانده شده که از میان آنها می‌توان به مسدود کردن شماره‌ای خاص، ستاره‌دار کردن یک پیام یا آرشیو کردن پیام‌های قدیمی‌اشاره کرد. این اپلیکیشن به دو صورت آنلاین و آفلاین کار می‌کند و تمامی‌قابلیت‌های آن در دو حالت قابل‌دسترسی است. یکی دیگر از ویژگی‌های SMS Organizer، امکان تهیه نسخه پشتیبان از پیام‌ها روی اکانت گوگل‌درایو است که البته در این حالت، تنها پیام‌های متنی قابل پشتیبان‌گیری خواهند بود و برای پیام‌های تصویری یا همان MMS قابل استفاده نخواهند بود. امکان بازیابی پیام‌ها بر روی دستگاه دیگر نیز از طریق نصب اپلیکیشن روی آن دستگاه برای کاربران فراهم شده است. اپلیکیشن SMS Organizer به عنوان بخشی از پروژه Garage مایکروسافت است که درواقع، اپلیکیشن‌هایی هستند که توسط کارمندان مایکروسافت طراحی و ایجاد شده‌اند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 به بالا
حجم: 18 مگابایت

*لینک دانلود*برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از این روش استفاده کنید.
در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

فناورد
فناورد آگهی