ویجیاتو/ یکی از جذاب‌ترین سناریوها در بازی‌های ریسینگ تعقیب و گریز با پلیس‌هاست. وقتی که آدرنالین به ماکسیمم مقدار خود می‌رسد و شما درکنار عبور از تمام موانع و ماشین‌هایی که خیابان‌های شهر را اشغال کرده‌اند مجبورید از دست پلیس‌هایی که قاطعانه در پی متوقف کردنتان هستند فرار کنید.

بازی PAKO 2 خصوصیاتی دارد که می‌تواند علاقه‌مندان به اتومبیل‌رانی با چاشنی تعقیب و گریز را راضی و خرسند نگه دارد.

داستان بازی
دستفرمان خوب شما موجب شده تا به عنوان راننده تیمتان انتخاب شوید. مکان‌های متنوعی در سطح شهر وجود دارد که هر کدام می‌توانند یکی از اهداف شما برای سرقت محسوب شوند. کار سرقت به عهده تیمتان است و شما در این امر مداخله‌ای نمی‌کنید، اما اگر می‌خواهید سهمتان را از این سرقت به دست آورید، می‌بایست به سراغ هم‌تیمی‌هایتان بروید و پس از سوار کردنشان، آنان را صحیح و سالم در نقاط مورد نظر پیاده کنید.

البته پلیس‌های شهر به شما اجازه نمی‌دهند که به سادگی بتوانید از پس ماموریت محوله بربیایید و در این بین از هیچ کاری برای متوقف کردن شما کوتاهی نمی‌کنند.

روش انجام بازی
از آنجایی که رانندکی در بازی حرف اول را می‌زند و شما نقشی در بخش اکشن آن ندارید، باید تلاش کنید به خوبی قلق ماشینتان را پیدا و از آن استفاده کنید. از بین بردن ماشین‌های پلیس تنها مستلزم هدف قرار دادنشان با اسلحه نیست و می‌توانید با یک دریفت به موقع، آنان را به هم بکوبید یا از دره به پایین پرتاب کنید. همچنین در بازی سازه‌هایی مانند تانکر آب وجود دارد که اگر خودتان را به پایه‌هایش بکوبید، فرو می‌ریزد و پلیس‌هایی که تعقیبتان می‌کنند را زمین‌گیر می‌کند.

البته وضعیت شما ثابت باقی نمی‌ماند و زمانی که موفق شوید به سلامت مسافرانتان را به مقصد برسانید، گردانه شانس به شما قابلیتی ویژه اهدا می‌کند. این قابلیت‌های ویژه می‌توانند شامل بیش‌تر شدن میزان سلامتی، اضافه شدن یک همکار دیگر، ضد گلوله شدن ماشین، بالا رفتن سرعت توربو و… باشد که به مرور کار را برای شما ساده‌تر می‌کنند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.3 به بالا
حجم: 96 مگابایت
سبک: ریسینگ
رده سنی: +7 سال

*لینک دانلود*برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از این روش استفاده کنید.
در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

فناورد
فناورد آگهی