ویجیاتو/ LoneWolf ساخته استودیو FDG Entertainment نه تنها یکی از برترین تجربه‌های اکشن روی تلفن‌های هوشمند است، بلکه در زمینه جلب نظر مخاطبین هم فوق‌العاده عمل کرده و توانسته مرز ۱۰ میلیون دانلود روی فروشگاه پلی‌استور را رد کند و امتیاز بالای 4.7 از 5 را کسب کند.

داستان بازی
داستان بازی روایت‌گر گروهکی خلافکار با نام اسمبلی است که تصمیم می‌گیرند برای حذف دشمنانشان، یک تک‌تیر انداز استخدام کنند. LoneWolf که نام کارکتر اصلی بازی‌ است، شخصیتی مرموز دارد و آنقدر در انجام ماموریت‌هایش موفق است که اسمبلی را مجبور می‌کند او را استخدام کنند. عجیب‌ترین چیز درخصوص LoneWolf این است که او در قبال ماموریت‌ها یا انسان‌هایی که می‌کشد، چیزی از اسمبلی درخواست نمی‌کند.

میل عجیب LoneWolf به کشتن دیگران و از طرفی ناشناخته بودن هویت او، موجب می‌شود تا رئیس امسبلی به دنبال پیدا کردن اطلاعاتی درخصوص او باشد. صحبت‌های اندک LoneWolf درخصوص گذشته‌اش و همچنین داستان معرف او که روزگاری در ارتش کنار یکدیگر خدمت کرده و دوره‌های اسنایپری را با یکدیگر دیده بودند، تا حدودی شما را با شخصیت و گذشته LoneWolf آشنا می‌کند.

درخلال این داستان‌سرایی‌ها، بازی فلش‌بکی به گذشته می‌زند و برخی تجربیات LoneWolf را برای شما به تصویر می‌کشد. مثلا زمانی که LoneWolf برای اولین بار دست به اسلحه برد و با کمک پدرش، قوطی‌های کنسرو را هدف قرار داد. یا اولین قتل او، هنگامی که کلاغی را هدف گرفت و برای اولین بار چکیدن خون از جسم هدفش را به چشم دید. در این صحنه‌ها، شما در نقش کارکتر قرار می‌گیرید و به عنوان یکی از مراحل بازی، کارهای گفته شده را انجام می‌دهید.

روش انجام بازی
درکنار یک شخصیت‌پردازی و داستان‌سرایی بی‌نقص، در LoneWolf با گیم‌پلیی استاندارد و چالش‌برانگیز مواجهیم تا بازی بتواند با موفقیت از این امتحان خارج شود. شما در نقش یک تک تیرانداز قرار می‌گیرید. وظیفه‌تان این است که اهداف مشخص شده را تحت شرایطی مشخص از پای دربیاورید و تا جای ممکن، شناسایی نشوید.

داستان محور بودن بازی و تناسب ماموریت‌ها با روند داستانی، یکی از نکات مثبت LoneWolf محسوب می‌شود. برای مثال شما قراری با یکی دیگر از گروهک‌های خلافکاری می‌گذارید تا در ازای پرداخت پول، رئیسشان را تحویل دهید. هنگامی که با فرار اعضای گروهک دیگر مواجه می‌شوید، حمل کننده‌های پول را از پای درمی‌آورید و با دیدن خالی بودن کیف‌های پول، ماموریت پیدا می‌کنید تا رئیس گروهک را در بیمارستان و بدون به صدا درآمدن آلارم‌ها، ترور کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5 به بالا
حجم: 64 مگابایت
سبک: اکشن
رده سنی: +18 سال

*لینک دانلود*برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از این روش استفاده کنید.
در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم