زومجی/ در این قسمت از معرفی بازی موبایل به سراغ یک بازی مبارزه‌ای و هیجانی به نام Army Clash رفتیم که شما باید در آن، با استفاده از ارتش بزرگ خود، با ارتش قدرتمند دشمن مبارزه کنید.

تصور کنید که شما رهبر و فرمانده یک ارتش از سربازان هستید که قرار است با استفاده از ارتش خود، به نبرد با یک ارتش از سربازان دیگر بروید. حال ترجیح می‌دهید که تعداد سربازهای زیادی داشته باشید یا تعداد سربازهای خود را کم کنید اما از اعضای حرفه‌ای‌تر و سرسخت‌تر استفاده کنید؟ انتخاب این موضوع در بازی Army Clash کاملا به شما و خواسته‌تان بستگی دارد.

البته اگر هم در نبردهایی گیر افتادید که اندازه و قدرت دشمن از شما بیشتر بود، اصلا ناامید نشوید؛ زیرا بابت هر سربازی از دشمن که نابود می‌کنید، سکه‌هایی را به دست می‌آورید و با استفاده از آنها می‌توانید تعداد سربازهای بیشتری را به ارتش بیاورید. در واقعیت در بازی Army Clash استراتژی اهمیت کمی دارد و شما باید بیشتر از هر چیزی به این توجه کنید که دشمنان را نابود کنید و اصلا در این راه شکست نخورید.

زمانی که شما وارد بازی می‌شوید، یک زمین در جبهه شما قرار دارد که سربازان در خانه‌های آن می‌ایستند. مقابل سربازان شما یک تراز وجود دارد که برای آغاز نبرد حتما باید به آن توجه کنید. زمانی که دکمه شروع را می‌زنید، هرچه فلش به نقطه وسط نزدیک‌تر باشد، شما نبرد بهتری خواهید داشت؛ زیرا سربازان شما تا حدودی هم سرعت می‌گیرند و هم قدرت بیشتری پیدا می‌کنند. پس حتما به این تراز توجه کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 به بالا
حجم: 37 مگابایت
سبک: استراتژی
رده سنی: +3 سال

*لینک دانلود*برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم