برترین ها/ Deep Town: Mining Factory نام یک بازی استراتژیک می باشد که گیم پلی نوآورانه را دارا می باشد که تا کنون توانسته نظر اکثر کاربرانی که بازی را از دانلود کرده اند را به خود جلب کند.

بازی در مورد یک سیاره پر از فلز می باشد که شما با یک ربات باید در این فلز ها به دنبال جواهرات و ایتم های مخصوص به خود باشید که سنگ ها نیز سد راه شما خواهند بود که روش های مختلفی برای نابودی آن ها در اختیار شما می باشد. بازی توسط استودیو بازی سازی Rockbite Games طراحی شده است که به صورت کاملا رایگان برای دانلود انتشار یافته است.این بازی که تا کنون توانسته امتیاز 4.7 از 5 را در امتیاز گیری گوگل پلی دریافت کند دارای گیم پلی اعتیاد آوری می باشد که در این بازی شما قادر خواهید بود تا با ربات خود کارخانه های مختلفی تاسیس کنید و فلز و ابزار هایی که برای پیشرفت خود نیاز دارید را در آن ها طراحی کنید.

برای دست یابی به فلز و طلا های مخصوص باید به دل سنگ های بزرگ نفوذ کنید که برای این کار نیز یک راه حل برای شما در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا در سنگ های بزرگ نیز راه های مختلفی برای خود ایجاد کنید. بازی به صورت افلاین قابل اجرا می باشد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 69 مگابایت
سبک: استراتژی
رده سنی: +6 سال

*لینک دانلود*برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از این روش استفاده کنید.
در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم