گیم اسکن/امروز می‌خواهیم قسمت دیگری از گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 را در گیم اسکن تماشا کنیم. در قسمت اول قرار بود با مقوله کمپ آشنا شویم اما به دلیلی که در کلیپ مشاهده کردید، نشد. برای همین بود که در قسمت دوم دوباره سراغ کمپ رفتم و در حد توان توضیحات کاملی را برایتان بازگو کردم. حالا و در این قسمت جدید، قرار است با مقوله ماهی‌گیری و حواشی آن آشنا شویم. با اینکه صید ماهی در بسیاری از بازی‌های دیگر هم هست، اما در Red Dead Redemption 2، ماهی‌گیری، فعالیتی است که اثرات جانبی و عملکردی در روند بازی دارد.

ویدیو از محل کمپ آغاز می‌شود. سراغ یکی از اعضای گروه به نام ژاویر می‌رویم؛ مهاجر اهل مکزیک که طبق شواهد و اطلاعات، استاد ماهی‌گیری است. در حقیقت، دو نفر از اعضای کمپ، ماهی‌گیران حرفه‌ای هستند: هوزی و ژاویر. پس از حال و احوال به همراه ژاویر می‌رویم سمت محل صید. طولانی‌ترین قسمت کلیپ مربوط به همین داستان ماهی‌گرفتن در کنار دریاچه است، چون بر خلاف تصور من، بازی از شما می‌خواهد آنقدر ماهی بگیرید که خسته شوید.
در این میان، آرتور و ژاویر باهم گپ کوتاهی هم می‌زنند و ژاویر ما را با طعمه‌ی جدیدی برای صید ماهی‌های بزرگ‌تر آشنا می‌کند. یکی از فواید ماموریت‌های جانبی، همین آشنایی با مواد و وسایل لازم برای انجام کارها به روشی مفیدتر و به صرفه‌تر است. مثل زمانی که با انجام یک ماموریت جانبی به فرمول ساخت یک محلول قوی برای اسب می‌رسید.