ویجیاتو/ بازی‌های ترسناک در فضای اسکیپ‌روم‌ها یا به عبارتی فرار از اتاق چند وقتی است که با استقبال چشم‌گیر کاربران روبه‌رو شده‌اند. حال قسمت دوم Granny منتشر شده و نظرات و بازخوردها نسبت به آن آنقدر مثبت بوده که باز هم نوید یک شگفتی دیگر در دنیای بازی‌های ترسناک را می‌دهد.

Granny یا مادربزرگ مشهور نیز همانطور که اسمش می‌تواند حدس زد، مادر اسلندرمن و مادربزرگ اسلندرینا است. هنوز نام و نشان او مشخص نیست و همه ترجیح می‌دهند او را Granny صدا کنند. به نظر می‌رسد میل به گروگان گرفتن و زندانی کردن قربانیان در خانواده اسلندر ارثی است. چرا که Granny نیز به این کار روی آورده و شما را در خانه خود حبس کرده.

Granny در خانه می‌چرخد و حواسش به همه چیز هست که مبادا شما فرار کنید. درصورتی که شما را ببیند یا صدای حاصل برخورد با اشیاء یا راه رفتن روی زمین پوسیده خانه را بشنود، گام‌هایش را سریع‌تر می‌کند تا هرچه زودتر، بتواند طعم چوب‌دستی سنگینش را به شما بچشاند. شما پنج روز برای فرار فرصت دارید و هر بار که Granny با چوب‌دستی‌اش از شما پذیرایی کند، یک روز را از دست می‌دهید.

به مرور و برحسب ضربات وارد شده، آسیب می‌بینید و کُندتر می‌شوید. در شب‌های پایانی نمی‌توانید به سادگی از دست Granny فرار کنید و خود را به کمد یا زیر تخت برسانید تا پنهان شوید. درنتیجه می‌بایست حساب‌ شده‌تر کار کنید تا در نتیجه، فرارتان با مشکلی مواجه نشود. اما در پایان روز پنجم و درصورت دستگیر شدن چه اتفاقی می‌افتد؟ همه چیز ختم به یک کات‌سین نمی‌شود و هربار Granny شما را سورپرایز می‌کند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 66 مگابایت
سبک: آرکید
رده سنی: +16 سال

*لینک دانلود* - - - - - - - *(لینک کمکی) - برای اپلیکیشن‌ها و بازی‌هایی که در کشور ما در دسترس نیستند*

در کانال آی‌تی و اینستاگرام ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم