آخرین خبر/ Google Street View محصولی از کمپانی معتبر و نام آشنای گوگل برای اسمارت فونها می باشد که امکان گردشگری و خیابان گردی در خیابان های مختلف سراسر دنیا را به کاربران می دهد.

این نرم افزار با استفاده از ماهواره های مختلفی تصویری از خیابان های سراسر جهان را به کاربران نمایش می دهد. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که تصاویری با کیفیت بسیار بالا را برای کاربران ارسال می کند. این نرم افزار همچنین امکان مشاهده مکان های تفریحی و مکان های بازاری، گردشگری و … را نیز به کاربران می دهد.

مکانهای دیدنی دنیا را کاوش کنید، شگفتی های طبیعی را کشف کنید و به داخل مکان های دیدنی مانند موزه ها، میدان ها، رستوران ها، و کسب و کارهای کوچک قدم بگذارید. همچنین برای اضافه کردن تجربیات Street View خود، حوزه های عکس ایجاد کنید. با دوربین گوشی خود شروع کنید یا برای عکاسی 360º آسان، یک دوربین کروی یک شات (مانند Ricoh Theta S) اضافه کنید. پس از آن، شما می توانید برای اشتراک گذاشتن حوزه عکس خود با جهان، در Google Maps منتشر کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4 به بالا
حجم: بسته به دستگاه های مختلف متفاوت است

*لینک دانلود* - - - - - - *(لینک کمکی) - برای اپلیکیشن‌ها و بازی‌هایی که در کشور ما در دسترس نیستند*
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید