زومجی/ شما هم از آن دسته افرادی هستید که به دنبال یک بازی اعتیادآور و بسیار جذاب می‌گردید؟ پس بازی که امروز به شما معرفی می کنیم را از دست ندهید.

شما در بازی Lights On به یک آزمایشگاه وارد می‌شوید که تاریکی بزرگ و ترسناکی تمام برق آنجا را از بین برده است. حال شما باید به صاحب این آزمایشگاه کمک کنید تا هرچه سریع‌تر برق را برگرداند وگرنه تمام تحقیقات و نتایج آزمایش‌هایش از بین می‌رود.

شما باید با تکان دادن مکعب‌ها، راه را برای عبور برق باز کنید. البته به این موضوع توجه داشته باشید که باید با دقت حرکات خود را انجام دهید؛ زیرا به محض انجام یک حرکت اشتباه، لامپ‌های شما منفجر می‌شود و دیگر فرصت بازی کردن را از دست می‌دهید.

بعد از گذراندن چند مرحله، خود صاحب آزمایشگاه هم به کمک شما می‌آید و چند کمک محدود را در اختیارتان قرار می‌دهد. اما لازم به ذکر است که باید از این کمک‌ها با دقت و زمان مناسب استفاده کنید؛ زیرا تعداد آنها کم و محدود است. اگر شما در مدت زمان کم و با تعداد حرکات مناسبی مراحل را به پایان برسانید، می‌توانید جوایز بیشتری دریافت کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5 به بالا
حجم: 42 مگابایت (نیاز به دانلود دیتا دارد)
سبک: معمایی
رده سنی: مناسب برای تمام سنین

*لینک دانلود* - - - - - - - - - - - *(لینک کمکی) - برای اپلیکیشن‌ها و بازی‌هایی که در کشور ما در دسترس نیستند*
در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم/

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید