زومجی/ ماریو به گوشی‌های موبایل برگشته است و در بازی موبایل Mario Kart Tour این‌بار بازیکنان با ماریو و لوییجی به مسابقات جذاب کارتینگ می‌روند.

Mario Kart Tour یکی از بازی‌های مجموعه ماریو کارت است که بازیکنان در قالب شخصیت‌های این مجموعه به مسابقه رانندگی کارتینگ می‌پردازند. سازندگان گیم‌پلی بازی را به خوبی برای صفحات لمسی طراحی کرده‌اند و از سیستم کنترلی روان و ساده‌ای بهره می‌برد. بازیکن در ماریو کارت تور وارد مسابقات جهانی مختلف کارتینگ می‌شود و با انتخاب شخصیت مورد علاقه خود، وارد این مسابقات می‌شود.

این مسابقات به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود که بازیکنان در یک پیست رانندگی به رقابت می‌پردازند. روند بازی به اینگونه است که پس از شروع مسابقه، بازیکن با کشیدن انگشت خود روی صفحه گوشی خود به سمت چپ یا راست، ماشین کارتینگ خود را کنترل می‌کند. همانند بازی‌های کنسولی این مجموعه، تعدادی جعبه حاوی اسلحه‌ها و آیتم‌های مختلف در پیست مسابقه قرار گرفته است که بازیکن با دریافت جعبه‌ها، می‌تواند از این آیتم‌ها علیه دیگر بازیکنان استفاده کند. پس از مسابقه، بازیکن ستاره و جوایزی را دریافت خواهد کرد و سطح بازیکن و ماشین او ارتقا پیدا می‌کند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 به بالا
حجم: 120 مگابایت
سبک: اکشن
رده سنی: مناسب برای تمام سنین

*لینک دانلود* - - - - - - - - - - - *(لینک کمکی) - برای اپلیکیشن‌ها و بازی‌هایی که در کشور ما در دسترس نیستند*

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم