دیجیاتو/ شاید «پادکست» را بتوان یکی از نوپاترین روش‌های مستقل تولید و ارائه محتوا به مخاطبان امروزی به شمار آورد. پادکست در واقع نمونه صوتی همان محتوایی است که هر روز به عنوان مطلب، مقاله و گفتگو در اینترنت می‌بینیم و می‌خوانیم.

سرویس‌های پخش پادکست هم برای این به وجود آمده‌اند تا بستری برای فراگیر کردن صدای این رسانه مستقل باشند. این سرویس‌ها طی چند سال گذشته با میزبانی پادکست‌های متنوع و جذاب، مخاطبان زیادی را به سمت این پلتفرم جذب کرده‌اند.

با CastBox ترکیبی از یک رابط کاربری تر و تمیز و کاربردی در کنار کتابخانه‌ای کامل در اختیارتان قرار می‌گیرد. استقبال پادکست‌سازان فارسی زبان هم از این سرویس بسیار خوب بوده و این یعنی احتمال اینکه تمام برنامه‌های فارسی مورد علاقه‌تان را در CastBox پیدا کنید بسیار زیاد است. می‌توانید با اکانت جیمیل، فیسبوک یا توییترتان وارد CastBox شده و سپس جستجو در سیل بی پایان پادکست‌ها را آغاز کنید. قابلیت دانلود و گوش دادن به صورت آفلاین هم فراهم شده و بعلاوه می‌توانید اشتراکتان در کانال‌ها را روی دستگاه‌های مختلف همگام سازی کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5 به بالا
حجم: 34 مگابایت

*لینک دانلود*
در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم/

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید