زومجی/ در بازی موبایل Ninja Golf در نقش یک نینجا قرار می‌گیرید که در مسابقات گلف شرکت می‌کنید و در کنار مسابقه، با دشمنان مبارزه می‌کنید.

بازی در سبک اکشن و ورزشی است. هدف بازی انجام ورزش گلف است، اما دشمنانی در بین مسیر بازیکن حضور دارند که این بازی را به یک بازی اکشن تبدیل کرده است. روند بازی بدینگونه است که بازیکن در قالب یک نینجا، وارد مسابقه ورزشی گلف می‌شود و با تنظیم زاویه ضربه توپ گلف و انتخاب چوب مورد نظر خود، به توپ ضربه وارد می‌کند.

پس از ضربه زدن به توپ، بازیکن باید نینجا را به سمت توپ هدایت کند؛ در بین مسیر نینجا و توپ، تعدادی دشمن وجود دارند که بازیکن با شمشیر و تیغ‌های شوریکن با آنها مبارزه می‌کند. این روال تا نزدیک به سوراخ نهایی زمین مسابقه پیش می‌رود تا بازیکن با باس نهایی مسابقه که یک نینجای تنومند و قوی است، مبارزه کند. پس از شکست دادن باس مسابقه، بازیکن باید ضربه نهایی خود را به توپ گلف وارد کند تا توپ به سمت سوراخ برود. پس از اتمام مرحله، امتیاز بازیکن حساب می‌شود و براساس عملکرد او، صندوق و جایزه‌ای به گیمر اهدا می‌شود.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5 به بالا
حجم: 118 مگابایت
سبک: اکشن
رده سنی: +7 سال

*لینک دانلود*

/
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید