ویجیاتو/ شاید از آخرین باری که دیدیم پرندگان خشمگین دنیای Angry Birds به وظیفه شناخته‌ شده‌شان یعنی هدف قرار دادن خوک‌ها بپردازند گذشته باشد. در این مدت این پرندگان را مشغول هر کاری دیده‌ایم. برخی راهی ماجراجویی شدند تا در میانه راهشان نقش‌آفرینی طور به مبارزه با دشمنانشان بپردازند. برخی گواهینامه گرفتند و ویراژ دادن و کورس گذاشتن را آغاز کردند و برخی به وادی عملیات انتحاری وارد شدند!

دسته آخر به نوعی در پیروی از موج محبوبیت چشمگیر کندی کراش شکل گرفت. از بین بردن خانه‌ یا توپ‌های همرنگی که کنار یکدیگر قرار می‌گیرند گرچه ایده‌ای ساده و ابتدایی به نظر می‌رسد، اما دنیای بازی‌های موبایلی را تکان داد و بسیاری از توسعه‌دهندگان را ناچارا مجبور به پیروی از خود کرد.

Blast برایتان هدفی شامل از بین بردن تعداد مشخصی از رنگ‌ها، باز کردن قفل‌ها، کمک کردن به باز شدن تخم‌ها به وسیله بارز کردن راهشان تا زمین و… مشخص می‌کند. می‌بایست در راستای رسیدن به خواسته مورد نظر، روی توپ‌های رنگی کنار هم کلیک کنید تا از بین بروند. اگر روی مجموعه از چهار توپ یا تعداد بیشتری از آنان که کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند کلیک کنید، یکی از پرندگان خشمگین در نقطه مورد نظر احضار می‌شود.

این پرندگان خاصیتی مشابه بمب دارند و هر کدام با توجه به ویژگی‌هایشان، محدوده‌ای را منفجر می‌کنند. برای مثال پرنده قرمز به صورت افقی و پرنده زرد که از ترکیب دو پرنده قرمز به وجود می‌آید به صورت افقی و عمودی منفجر می‌شوند. مانع پیش روی شما یا به عبارتی مکانیزم چالش برانگیز Blast محدودیت تعداد کلیک‌های هر مرحله است.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 به بالا
حجم: 108 مگابایت
سبک: پازل
رده سنی: مناسب برای تمام سنین

*لینک دانلود* - - - - - - - - - - - *(آموزش دانلود بازی هایی که برای ایرانی ها در دسترس نیستند از پلی‌استور ) - یا نام بازی را در اپ استورهای ایرانی جستجو کنید*
در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم/

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید