ویجیاتو/ Homescapes ماجرای شخصی به نام آوستین را تعریف می‌کند که تصمیم می‌گیرد زندگی خود را وقف بازسازی خانه پدری‌اش کند. او خانه و زندگی خود را رها می‌کند و به همراه پدر و مادرش، به خانه رها شده خود برمیگردد. جایی که تمام خاطرات کودکی‌اش در آن شکل گرفته و اکنون، به دنبال زنده کردن برخی از این خاطرات قدیمی است.

برای اعمال تغییرات یا بازسازی هر نقطه از خانه، نیاز به هزینه کردن ستاره‌هایی دارید که از طریق گذراندن مینی‌گیم‌های بازی به دست می‌آورید. این مینی‌گیم‌ها درواقع همان نقطه اشتراک Homescapes و کندی کراش هستند. جایی که شما باید تلاش کنید خانه‌های رنگی را کنار یکدیگر قرار دهید تا حذف شوند و خانه‌های رنگی بیشتری وارد فضای بازی شوند.

بسته به نوع قرار گیری این خانه‌ها در کنار یکدیگر، نوعی بونس یا آیتم مخصوص دراختیارتان قرار می‌گیرد. بخش آموزشی ابتدای بازی تمام شمایل و ترتیب‌های موجود به شما آموزش می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها، بتوانید حرکات موثرتری انجام دهید. حرکات شما زمانی ارزشمند می‌شوند که بدانید با محدودیت مواجهید و برای رسیدن به خواسته هر مینی‌گیم، اجازه جابجا کردن تعداد کمی از خانه‌های رنگی داخل محیط را دارید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.2 به بالا
حجم: 132 مگابایت
سبک: تفننی
رده سنی: مناسب برای تمام سنین

*لینک دانلود* - - - - - - - - - - - *(لینک کمکی) - برای اپلیکیشن‌ها و بازی‌هایی که در کشور ما در دسترس نیستند*

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم