k ٨
٧

آخرین خبر/ اگر از ما بپرسید که آخر هفته روی گوشی مان چی بازی کنیم، به شما پیشنهاد می کنیم گوشی را کنار گذاشته و در جمع خانواده و دوستان تفریح کنید. اما اگر علاقه شدیدی به بازی های موبایلی دارید، آخر هفته ها با کاشی بازار اپ بهترین بازی های موبایلی که می توانند آخر هفته تان را به خوبی پر کنند معرفی می کنیم.

علاقه‌مندان به موتور و موتورسواری کم نیستند. بسیاری از افراد تجربه‌ای دیوانه‌وار از ویراژ دادن با موتور لابه‌لای اتومبیل‌های خیابان را دوست دارند اما می‌دانند که انجام دادن آن ممکن است خطرات و عواقب بدی به همراه داشته باشد. می‌توانیم از بازی‌های ویدیویی و علی الخصوص در این مورد خاص از Traffic Rider به عنوان یک ناجی برای تخلیه انرژی این دسته از افراد نام ببریم.

این بازی با بیش از 100 میلیون نصب در گوگل و امتیاز 4.6 از کاربران، جزو یکی از بهترین بازی های موبایلی است. شما به همراه موتور سیکلت اولیه خود در خیابان قرار می‌گیرید. ماموریتتان این است که پیش از رسیدن موعد مقرر، خود را به خط پایانی که برایتان تعیین گردیده برسانید. ویراژ دادن را شروع می‌کنید و خیلی سریع متوجه می‌شوید که حتی اولین موتور سیکلت شما، قابلیت رسیدن به سرعت نسبتا بالایی را دارد.

به مرور زمان با پیشروی در مراحل Traffic Rider با مراحلی چالش‌برانگیزتر روبه‌رو می‌شوید. خیابان‌هایی شلوغ‌تر، ترافیکی پویاتر، برف و بارندگی یا قرار گرفتن در آزاد راه‌هایی دو طرفه. اولین ویژگی مثبت Traffic Rider این است که کاربر را مجبور به پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای نمی‌کند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4 به بالا
حجم: 67 مگابایت
سبک: ریسینگ
رده سنی: +3 سال

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - iOS*
((آموزش دانلود بازی هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند))

شما آخر هفته ها چی بازی می کنید؟ با ما در بخش نظرات در میان بگذارید تا برای سایر کاربران مان معرفی اش کنیم.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم