دیجیاتو/ Carrot Weather یکی از اپلیکیشن‌های هواشناسی است که تصمیم گرفته تا پیش بینی متفاوتی از آب و هوا داشته باشد.

اپلیکیشن Carrot Weather در آیتونز بین پنج اپلیکیشن برتر هواشناسی قرار گرفته است. این موضوع به معنی قدرت خوب این اپلیکیشن در ارائه‌ی آخرین اخبار راجع به آب و هواست. قبل از هرچیز این اپلیکیشن سعی می‌کند تا اخبار آب و هوا را از طریق صدای یک ربات در اختیارتان قرار دهد. این صدا هر زمان که اپلیکیشن را باز می‌کنید، نظر خود را راجع به آخرین وضعیت آب و هوایی اعلام می‌کند. موضوعی که عموما همراه با طنازی خاصی بیان می‌شود.

اپلیکیشن Carrot Weather در بخشی از برنامه‌ی خود تحت عنوان Secret Locations سوالی را معمایی را مطرح می‌کند که مربوط به یکی از نقاط در دنیاست. شما باید در نقشه‌ی جهان مختصات حقیقی آن را پیدا کنید و با نگه داشتن انگشتتان در آن نقطه‌ی خاص اعلام کنید که مکان مورد پرسش را پیدا کرده‌اید. در این برنامه ۳۲ سوال پرسیده می‌شود که می‌توانید با پاسخ دادن به آن‌ها دانش جغرافیایی خودتان را به چالش بکشید.

اما اگر از ویژگی‌های متمایز کننده‌‌ی این اپلیکیشن بگذریم، باید قدرت پیشبینی هوا و البته محیط کاربری این نرم افزار را تحسین کنیم. همانطور که کمی قبل تر به آن اشاره کردیم، پیشبینی هوا توسط این نرم افزار با دقت بالایی گفته می‌شود. مثل خیلی دیگر از نرم افزار‌های هواشناسی با استفاده از Carrot Weather می‌توانید پیش‌بینی ساعت به ساعت آب و هوا را داشته باشید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5 به بالا
حجم: 22 مگابایت

*لینک دانلود* (آموزش دانلود اپلیکیشن هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند)

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم