ویجیاتو/ از زمانی که بازی‌های ویدیویی به صورت جدی‌تر برای پلتفرم موبایل عرضه می‌شوند، فرصت بیشتری برای وقت‌گذرانی با علاقه‌مندی‌هایمان پیدا کرده‌ایم و Tennis Clash بهترین فرصت برای علاقه‌مندان به تنیس است.

Tennis Clash یک بازی شستی است. بدین معنی که شما تلفن هوشمندتان را در یک دست می‌گیرید و به سادگی و با استفاده از انگشت شستتان، آن را تجربه می‌کنید. تمام حرکات و فنون ورزش تنیس به بهترین شکل ممکن در Tennis Clash طراحی شده‌اند. همین مسئله موجب شده تا حین تجربه بازی، نقطه ضعفی در گیم‌پلیش احساس نکنید و از آن دلسرد نشوید.

بازی کاملا آنلاین است و هربار شما برابر کاربری دیگر قرار می‌گیرید. همانطور که گفته شد گیم‌پلی بازی از نظر قوانین و شرایط ورزش تنیس هیچ نقصی ندارد. با کشیدن انگشتتان روی صفحه به جهات مختلف، به توپ ضربه می‌زنید. هرچه سرعت و قدرت اسلاید شما بیشتر باشد، سرعت و درنتیجه قدرت توپتان نیز افزایش پیدا می‌کند.

از طرفی دیگر می‌توانید با لمس لحظه‌ای صفحه، بازیکنتان را در فضای زمین جابجا کنید. این قابلیت از اهمیت بالایی برخوردار است و به نوعی شما را آماده دفاع در برابر ضربه بعدی رقیبتان می‌کند. از طرفی دیگر نیز این قابلیت موجب می‌شود تا بار روانی تغییر جهت دادن توپ و گول زدن رقیب به زیبایی در Tennis Clash قابل طرح‌ریزی باشد. بدیهی است که اسلایدهای سریع گرچه شانس امتیازگیری را افزایش می‌دهند، اما دقت ضربات را کاهش می‌دهند و ممکن است توپ شما از فضای زمین خارج شود و امتیاز از دست دهید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.1 به بالا
حجم: 133 مگابایت
سبک: ورزشی
رده سنی: +3 سال

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - iOS* (پایانی بر محدودیت‌های گوگل پلی؛ آموزش دانلود بازی هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند)

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم