زومجی/ بازی Mafia's Secret's یکی از آن دسته بازی موبایل‌هایی محسوب می‌شود که با ساختار ساده و البته بسیار جذاب خود، شما را به سمت خود جذب و تا ساعت‌ها شما را در خود غرق می‌کند.

این شخصیت تمام اعضای خانواده و دوستانش را به خاطر باندهای مافیایی از دست داده است. این خلافکاران همچنین تمام کسب و کار او را هم از بین بردند و مشکلات زیادی را برای او به وجود آوردند. حال شما باید به این شخصیت کمک کنید تا تمام چیزهایی را که از دست داده، دوباره بازگرداند. البته حسابی حواس خود را جمع کنید؛ زیرا دشمن بسیار باهوش و زیرک است.

شما در این بازی و به واسطه داستان بامزه آن، می‌توانید در مراحل مختلف به مکان‌های جذاب و بسیار زیبا سفر کنید؛ مکان‌هایی که با سبکی منحصربه‌فرد نقاشی شده‌اند. از جمله ویژگی‌های این بازی می‌توان به طراحی و گرافیک بسیار زیبا، گیم پلی و کنترل راحت، سیستم بسیار خوب ارتقاء سلاح‌ها و سلامت و همچنین مراحل بسیار جذاب و هیجان‌انگیز اشاره کرد. شما در این بازی با افراد مختلفی روبه‌رو می‌شوید که باید آنها را شکست دهید و جلوتر بروید؛ افرادی که به مرور زمان قوی‌تر و خطرناک‌تر می‌شوند. در حین مسیر، بازی مدام به شما دسته پول می‌دهد که بتوانید با آن برای خود سلاح‌های بهتر تهیه کنید و قدرت بیشتری به دست بیاورید. علاوه‌بر این، شما اصلا نگران میزان سلامت و جان خود نباشید؛ زیرا به هر میزان که مورد اصابت گلوله قرار بگیرید، به همان نسبت هم بازی به شما کیت پزشکی می‌دهد تا خود را درمان کنید. البته حواستان باشد که حتما از آن استفاده کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5 به بالا
حجم: 18 مگابایت
سبک: اکشن
رده سنی: +16 سال

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - iOS* (پایانی بر محدودیت‌های گوگل پلی؛ آموزش دانلود بازی هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند)

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم