دیجیاتو/ یک اپلیکیشن تحت عنوان Piano by Yousician تلاش کرده تا آموزش پیانو در گوشی و تبلت‌ها را امتحان کند تا افرادی که وقت ثبت نام در کلاس‌های آموزشی را ندارند از این طریق بتوانند نواختن پیانو را یاد بگیرند.

به محض شروع کار با این اپلیکیشن از شما پرسیده می‌شود که چه آهنگ‌های مختلفی را می‌توانید با پیانو بنوازید؟ به عبارت دیگر اپلیکیشن Piano by Yousician تنها برای تازه کار‌ها نیست و حتی نوازنده‌های حرفه‌ای پیانو هم می‌توانند از آن استفاده کنند. هرکدام از دروس در این اپلیکیشن در بخش‌های مختلفی ارائه می‌شوند. پیش از شروع هر درس، یک ویدیوی آموزشی کوتاه پخش خواهد شد که افراد با تماشای آن با موضوعات کلی آن درس را ملاحظه خواهند کرد. سپس با استفاده از محیطی گرافیکی کاربر می‌تواند نواختن پیانو را یاد بگیرد. افراد برای نواختن نُت‌های مختلف می‌توانند از کیبورد داخلی گوشی یا تبلت و همچنین کیبورد‌های MIDI استفاده کنند.

سازندگان Piano by Yousician بر ادعا می‌کنند که در این اپلیکیشن می‌توانید بیش از ۱۵۰۰ آهنگ معروف و شناخته شده بیابید و با استفاده از پیانو آن‌ها را بنوازید. این کار همانطور که پیش‌تر هم اشاره کردیم می‌تواند با استفاده از کیبورد داخلی اپلیکیشن نواخته شود و هم این که می‌توانید با استفاده از پیانو یا کیبورد MIDI دروس و بخش‌های مختلف آن را پشت سر بگذارید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 به بالا
حجم: 60 مگابایت

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - iOS*

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم