آخرین خبر/ در این مطلب قصد داریم اپلیکیشن ها و بازی هایی که طی یک هفته گذشته (شنبه تا چهارشنبه) در کاشی بازار اپ منتشر و با استقبال شما کاربران عزیز همراه شده است را معرفی کنیم تا با محبوب‌ترین‌های هفته قبل آشنا شوید.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود هر کدام از موارد زیر؛ روی تیتر مربوطه کلیک کنید.

بازی تشخیص تفاوت ها
در Find the Differences 500 levels باید روی کوچکترین جزئیات تمرکز کنید و قدرت تشخیص تفاوت خود را افزایش دهید چیزی که در زندگی مشترکتان هم به کارتان می آید! این بازی دارای ۵۰۰ مرحله است و مکانیسم مراحل آن تقریباً همان چیزی است که انتظارش را دارید. در هر مرحله دو تصویر به ظاهر یکسان به شما نشان داده می شود که تفاوت های جزئی با هم دارند و شما باید این تفاوت ‌ها را پیدا کنید.

اپلیکیشنی مخصوص جزوه ننویس ها!
یکی از خصلت های بد دانشجویان عدم جزوه نویسی سر کلاس است. اما به کمک اپلیکیشن گوگل لنز خیلی راحت می توانید از تخته کلاس عکس گرفته و آن را به متن تبدیل کنید.

بازی ترسناکی که جذبتان می کند
شما در ساختمان پلیس حضور دارید و عروسک ها توسط یک هکر کنترل می شوند ؛ این هکر مقاصد شیطانی دارد و میخواهد شما را از بین ببرد! تمام خروجی ها بسته اند و برق هم رفته است؛ صدای پای یک عروسک می آید، آن هم عروسکی که از آهن ساخته شده است ؛ فکر می کنید تا صبح دوام بیاورید؟!

شبیه ساز صدای موتور خودروهای روز دنیا
RevHeadz Engine Sounds عنوان یک اپلیکیشن برای شبیه سازی کامل صدای موتور خودرو ها و موتور سیکلیت های کلاسیک و مدرن است.


در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم