k ٢١
٢

آخرین خبر/ فوتبال ساحلی از آن دست فوتبال های جذاب و نمایشی است که متاسفانه نمی توان همه جا آن را بازی کرد. حال با قهرمانی تیم ملی کشورمان در مسابقات بین قاره ای جذابیت این بازی بین ایرانی ها دو چندان شده است.

Shoot Goal – Beach Soccer Game یک بازی فوتبال ساحلی است که می توانید با یک انگشت در ساحل انجام دهید و شوت ها و گل های شگفت انگیز به ثمر برسانید. یک بازی فوتبال در ساحل زیر نور خورشید انجام دهید. توپ ها را برای گل شدن شوت کنید و نگذارید دروازه بان آن را بگیرد یا به موانع برخورد کند.

با نخوردن توپ به دیرک می توانید رتبه خود را افزایش دهید. در مراحل اولیه بازی، دروازه بان بی تجربه است اما همانطور که مراحل را پشت سر می گذارید گل زدن به دروازه بان سخت تر می شود. آماده باشید تا خودتان را در مسابقات در مقابل دیگر بازیکنان به چالش بکشید و قطعه های جام را به دست آورید. هنگامی که موفق به دریافت یک جام شدید مسیر دوم را شروع می کنید تا جام فوتبال بعدی را نیز به دست آورید.

همچنین می توانید در حالت حرفه ای بازی کنید، جایی که در آن باید برنده مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی شوید، با بیش از 150 سطح که شما را مجبور خواهد کرد تا نشان دهید بهترین بازیکن فوتبال هستید و در ضربات آزاد و پنالتی ها نیز بهترین هستید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 29 مگابایت
سبک: ورزشی
رده سنی: +3 سال

*لینک دانلود* (پایانی بر محدودیت‌های گوگل پلی؛ آموزش دانلود بازی هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند)

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم