k ٤.٤
٠

زومجی/ برای معرفی بازی موبایلی امروز اکنون به سراغ یک بازی‌ نقش آفرینی و هک اند اسلش فانتزی به نام MONOLISK رفته‌ایم.

گیم‌پلی بازی MONOLISK در سبک بازی‌های نقش آفرینی و هک اند اسلش است که بازیکنان با به دست گرفتن کنترل یک جنگجو و ورود به یک Dungeon برای پاک سازی و از بین بردن دشمنان موجود در آن تلاش خواهند کرد. در این بازی آنلاین، بازیکنان می‌توانند با انتخاب یکی از قهرمانان حاضر در بازی که هر کدام دارای خصوصیات منحصر به فرد خود هستند، برای از بین بردن نیرو‌های اهریمنی پا به Dungeonهای بازی بگذارند. قهرمان‌های بازی از لحاظ نحوه‌ی مبارزه با هم متفاوت هستند و برای مثال یک قهرمان در نبردهای تن به تن عملکرد خوبی دارد و قهرمانی دیگر می‌تواند از راه دور به دشمنان آسیب وارد کند.

اما بخش جذابی که بازی MONOLISK را از دیگر بازی‌های مشابه خود جدا می‌کند، قابلیت ساخت مراحل و Dungeonهای جدید توسط بازیکنان است که می‌توانند سر حوصله و با دست باز، به ساخت مراحلی خلاقانه یا سخت بپردازند تا سایر بازیکنان را به چالش بکشند. بازیکنان می‌توانند در این بخش به ساخت نقشه‌های جدید بپردازند و بازیکنان دیگری که این مراحل را تجربه می‌کنند، پس از پایان هر مرحله می‌توانند به آن امتیاز دهند که این امتیاز در پیشنهاد داده شدن مرحله بازیکنان بیشتر تاثیر زیادی دارد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 71 مگابایت
سبک: نقش آفرینی
رده سنی: +7 سال

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - iOS* (پایانی بر محدودیت‌های گوگل پلی؛ آموزش دانلود بازی هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند)

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم