دیجیاتو/ به دلیل کاربرد زیاد اپلیکیشن های اسکن مدارک گوگل پلی و اپ استور میزبان برنامه های فوق العاده ای برای این کار هستند که می توانند به صورت هوشمند، اسناد و مدارک کاغذی را اسکن کرده و با برش زدن خودکار حاشیه ها، نسخه ای دیجیتالی از آن را با فرمت PDF و یا عکس به شما تحویل دهند.

بعد از ماجراهایی که برای CamScanner معروف پیش آمد و بحث آلوده شدن آن به بدافزار مطرح شد، با وجود قرار گرفتن نسخه جدید آن روی گوگل پلی باز هم بسیاری افراد ترجیح می دهند دیگر از آن استفاده نکنند. از همین روی گزینه ای برای جایگزینی آن به شما معرفی می کنیم.

Adobe Scan می‌تواند تمام امکاناتی که برای اسکن مدارک و سایر داکیومنت‌های کاغذی نیاز دارید برایتان فراهم کند. Adobe Scan امکان اسکن رنگی را هم در بین قابلیت‌هایش گنجانده تا خوانایی و وضوح مدارک اسکن شده بهتر شود.

علاوه بر اینکه می‌توانید فایل‌های اسکن شده را در گوشی خود ذخیره داشته باشید امکان آپلود آن‌ها در کلاود و همچنین به اشتراک‌گذاری آن‌ها را نیز در اختیار خواهید داشت. یکی دیگر از قابلیت‌های کاربردی Adobe Scan تبدیل فایل‌ها به فرمت PDF است که با استفاده از آن می‌توانید داکیومنت‌های چند صفحه‌ای را به صورت PDF ذخیره کرده و از گم شدن و به هم ریختگی آن‌ها جلوگیری کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4 به بالا
حجم: بسته به دستگاه های مختلف متفاوت است

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - iOS*

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم