دیجی کالا/ در گوگل پلی استور، لانچرهای بسیار زیادی وجود دارند که هر یک از آن‌ها نیز طرفداران خاص خود را دارند. از نوا لانچر گرفته که معروف‌ترین آن‌هاست تا لانچر‌هایی مثل روتلس (Rootless) که جز لانچرهای خلوت و ساده به حساب می‌آید.

Zone لانچر اما کمی متفاوت است. این لانچر در تعامل با لانچر گوشی هوشمند شما کار می‌کند و جایگزین آن نمی‌شود. به عبارتی تجربه استفاده از تم یا لانچر گوشی شما را بسیار بهبود می‌بخشد. موردی که این برنامه را بسیار خاص می‌کند، امکان دسترسی ساده به برنامه‌هایی است که بسیار زیاد مورد استفاده کاربر قرار می‌گیرند.

کافی است برنامه را دانلود و نصب کنید. سپس لانچر از شما می‌خواهد برنامه‌هایی که زیاد مورد استفاده قرار می‌دهید را درون خانه‌های کوچک اضافه کنید. دیگر تنظیمات را نیز به دلخواه می‌توانید تغییر دهید.

در مرحله آخر تنها کاری که باید بکنید سوایپ از سمت چپ به راست و یا بر عکس است. برای مثال اگر از چپ به راست سوایپ کنید، دایره‌ای کوچک نمایان می‌شود که بدون برداشتن انگشت خود باید با حرکت آن در لیست برنامه‌های اضافه شده و قرار دادن روی یکی از آن‌ها، برنامه را باز کنید.

امکان شخصی سازی زیادی نیز در این برنامه وجود دارد. از انتخاب مکان خانه‌ها گرفته تا تعداد برنامه‌ها و میانبر‌هایی که اضافه می‌کنید. البته باید به این نکته بدیهی نیز اشاره کرد که برای استفاده از این برنامه نیاز خواهید داشت دسترسی کامل آن را به گوشی برقرار کنید. سادگی و روان بودن کار با Zone لانچر، آن را به یکی از بهترین برنامه‌های رایگان اندروید بدل کرده که مخاطبین زیادی نیز دارد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5 به بالا
حجم: 2.6 مگابایت

*لینک دانلود*

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم