آخرین خبر/ شب یلدا بهترین فرصت برای دورهمی خانواده های ایرانی است. پس اگر فکر می کنید اضافه وزن دارید به شما اپلیکیشنی را معرفی می کنیم تا بتوانید به وزن ایده آل تان طی روزهای آینده برسید.

اپلیکیشن 30 Day Fitness Challenge - Workout at Home از طرف گوگل پلی به عنوان بهترین اپلیکیشن دارای روند منظم و بهترین اپلیکیشن بهبود وضعیت بدن توسط خود شما (بدون مربی و در منزل) انتخاب شده است.با این برنامه هر شخصی در هر زمانی قادر است در خانهٔ خودش ورزش کند.

‏از مزایای استفاده از این اپلیکیشن می توان به استفاده آسان در منزل، مناسب بودن آن برای هر نوع فرم بدنی و در هر ساعتی از روز اشاره کرد. به طور علمی ثابت شده که این چالش تمرین فیتنس 30 روزه که توسط یک مربی فیتنس متخص طراحی شده در بهبود سلامتی و تناسب اندام شما بسیار تاثیر گذار است. همچنین طراحی این اپلیکیشن به گونه ای است که قادر به همگام سازی اطلاعات کالری مصرفی شما با Google Fit می باشد. برنامه را به صورت منسجم ادامه بدهید و و در نهایت شاهد نتایج شگفت انگیز آن باشید.

‏با اجرای کامل قوانین، چالش 30 روزه تمرین فیتنس پله پله شدت تمرینات شما را افزایش می دهد بنابراین شما می توانید به راحتی تمرینات خود را تحمل کنید و انجام دهید.
‏این اپلیکیشن تمرین 30 روزه فیتنس به شما کمک می کند تا تناسب اندام خود را حفظ کرده و به صورت موثر وزن خود را کاهش دهید.

نسخه اندروید موردنیاز: 4.1 به بالا
حجم: 17 مگابایت

*لینک دانلود*(نام اپلیکیشن را در مارکت های ایرانی مانند کافه بازار یا مایکت جستجو کنید. یا با کلیک روی لینک دانلود، استورهای ایرانی را انتخاب کنید.)

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم