ویجیاتو/ در بحبوحه جنگ جهانی دوم، سربازانی کوتاه قامت به صورت چریکی و طی ماموریت‌های مختلف موظف می‌شوند تا در نقاط مختلفی از دنیا حضور پیدا کنند. ماموریت‌های متنوعی به دوششان گذاشته می‌شود که عمدتا شامل حمله به یک کمپ نظامی، کشتن سربازان دشمن، تخریب برجک‌های دیده‌بانی، سرقت اطلاعات محرمانه و… می‌باشد. جوخه سربازانی که برای این مامویت‌ها در نظر گرفته شده کوچک است، اما کارآیی این جوخه کوچک بسیار بالاست.

مجموعه‌ای از درجه‌داران و سربازان متخصص در زمینه‌های مختلف در تیم‌های 2 الی 3 نفره تشکیل می‌شوند تا بتوانند از پس ماموریت‌های محوله بربیایند. شما در فضایی ایزومتریک و با خصوصیات سبک کلیک و اشاره، کنترل یک جوخه از سربازان را به عهده می‌گیرید. در ابتدای بازی، جمعیت جوخه‌ای که به دست شما سپرده می‌شود محدود است و اکثرا شامل یک سرباز می‌شود. اما به سرعت با افزایش تعداد نفرات روبه‌رو می‌شوید و کنترل سه سرباز به صورت همزمان در دستانتان قرار می‌گیرد.

نکته خاص درخصوص Tiny Troopers 2 این است که شما نمی‌توانید به صورت مجزا هر یک از سربازان جوخه‌تان را کنترل کنید. با لمس قسمتی از صفحه یا به عبارتی نقطه‌ای از محیط اطرافتان، جوخه‌تان به آن سو حرکت می‌کنند. بسته به موقعیت و سرعت حرکت و موانع پیش روی هر سرباز، ممکن است پراکندگی دسته کوچک شما متفاوت باشد. وقتی به سربازان دشمن رسیدید، می‌توانید رویشان کلیک کنید و اینجاست که آتش بازی شروع می‌شود.

گرافیک کارتونی و محیط ساده اما پر جزئیات Tiny Troopers 2 یکی خصوصیات جذاب آن محسوب می‌شود. به همین خاطر می‌توان بازی را حتی برای کودکان یا به عبارتی کاربرانی با سنین پایین‌تر نیز مناسب دانست. درنهایت تجربه Tiny Troopers 2 برای آن دسته از کاربرانی که به بازی‌های اکشنِ کلیک و اشاره علاقه‌مندند، شدیدا توصیه می‌شود.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
حجم: 56 مگابایت
سبک: اکشن
رده سنی: +16 سال

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - - iOS*(نام اپلیکیشن را در مارکت های ایرانی مانند کافه بازار یا مایکت جستجو کنید. یا با کلیک روی لینک دانلود، استورهای ایرانی را انتخاب کنید.)

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم