آخرین خبر/ شغل های بسیاری هستند که به صورت شیفتی انجام می شوند. پزشکان، پرستاران، کارکنان امنیتی، کارگران و … نمونه هایی از افرادی هستند که به صورت شیفتی کار می کنند. بعضی از شغل ها دارای شیفت ثابت هستند و بعضی دیگر دارای شیفت متغیر.

مدیریت کردن شیفت های کاری و از دست ندادن موعد مقرر آن ها و همچنین داشتن حساب تمام شیفت های انجام شده با وجود مشغله های روزانه، کاری دشوار است و نیاز به یادداشت روزانه تمام شیفت ها دارد. اپلیکشین های زیادی برای مدیریت شیفت های کاری ساخته شده است که امروز با یکی از بهترین و کامل ترین برنامه های مدیریت شیفت کاری در خدمت شما هستیم.

Work Shift Calendar عنوان یک اپلیکیشن برای مدیریت و پیگیری کامل شیفت های کاری است. این برنامه در حقیقت یک تقویم سالیانه است که می توان برای هر روز آن شیفت های کاری را معین کرد. می توان برای هر شیفت و هر روز یادداشت ها و رویداد های گوناگون اضافه کرد. حتی می توان عملیات های مختلفی برای آغاز یا پایان هر شیفت تعیین نمود. برای مثال می توان تنظیم کرد که گوشی در آغاز هر شیفت سایلنت شده یا وای فای یا بلوتوث آن خاموش شود. این برنامه همچینین دارای ویجتی برای هوم اسکرین دستگاه است تا بدون باز کردن آن بتوانید تقویم شیفت های خود را مشاهده کنید. در این برنامه می توان شیفت های کاری را هم به صورت تک به تک هم به صورت انتخاب گروهی روز ها، وارد کرد. همچنین امکان تعیین چند شیفت در هر روز نیز وجود دارد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 به بالا
حجم: 11 مگابایت


*لینک دانلود* (آموزش دانلود)

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم