آخرین خبر/ برای معرفی بازی موبایل امروز سراغ عنوانی بسیار سرگرم کننده و خوش ساخت از یک بازی در سبک شبیه ساز رانندگی با ماشین های سنگین و ماشین آلات صنعتی رفته ایم.

اولین اصل و هدف ساخت بازی Mini Trucker تلاش برای توسعه یک بازی واقع گرایانه بر اساس قوانین فیزیکی در کمترین حجم و با بهینه ترین گرافیک ممکن می باشد. اگر بخواهیم انصاف را رعایت کنیم باید گفت که FKGames به خوبی از پس ساخت این بازی بر آمده است. تا کنون بازی های زیادی در این زمینه تولید و منتشر شده اند و رقابت اصلی همه آن ها با یکدیگر روی مسئله مهم واقع گرایانه بودن می باشد. یک گیم پلی واقعی و داینامیک، حتی باعث می شود تا عدم استفاده از جزئیات گرافیکی زیاد و یا طراحی های سه بعدی خیلی کمتر از چیزی که فکرش را کنید مورد توجه باشند.

در این بازی شما می توانید در ده ها مأموریت گوناگون شرکت کرده و با انواع و اقسام ماشین آلات سنگین، کامیون ها، تراکتور، ماشین های آفرود و … به رانندگی بپردازید و مسیرهای سخت و ناهمواری را تجربه کنید. وظیفه شما این است که با وارد شدن به هر مرحله، از نقطه شروع به نقطه مشخص شده بروید و مأموریتی که به شما محول شده است را به خوبی انجام دهید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 17 مگابایت
سبک: شبیه ساز
رده سنی: +3 سال


*لینک دانلود*

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم