آخرین خبر/ برای معرفی بازی موبایل امروز سراغ یک بازی اکشن و جذاب رفته ایم که در نقش یک تک تیرانداز ماهر هستید و هدفتان شکار تروریست هاست.

شهری که در داستان Sniper Master شما با آن سر و کار دارید، نیازمند یک عدالت واقعی است. بالاخره یک نفر باید این وظیفه را بر عهده گرفته و وارد عمل شود. شما در این بازی به عنوان یک تک‌تیرانداز کاربلد ایفای نقش خواهید کرد که وظیفه اجرای عدالت در شهر بر عهده شما گذاشته شده است. شما باید ضمن به‌کارگیری مهارت خود در زمینه کار با انواع سلاح‌ها، صلح و آرامش را به شهر بازگردانده و فعالیت باندهای جرم و جنایت را خنثی سازید.

برای رسیدن به این هدف و انجام ماموریت‌ها به بهترین شکل ممکن، لازم است که آرامش خود را حفظ کرده و با یک نشانه‌گیری دقیق در هر شلیک، دشمن را از پای درآورید. به منظور بهبود شانس موفقیت، لازم است که موقعیت مکانی مناسب را برای اجرای ماموریت انتخاب نموده و پس از مخفی شدن، شلیکی به موقع را به نمایش بگذارید. البته باید توجه داشته باشید که در صورت لو رفته موقعیت مکانی شما، ممکن است مورد حمله نیروهای دشمن نیز قرار بگیرید. از این روی لازم است که تمام مراحل ماموریت خود را با دقت هرچه بیشتر به انجام رسانده و برای کشتن دشمنان از هیچ تلاشی دریغ نکنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 27 مگابایت (نیاز به دانلود دیتا دارد)
سبک: اکشن
رده سنی: درجه سنی 17


*لینک دانلود* (آموزش دانلود)

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم