آخرین خبر/ Trojan War نام یک بازی بسیار زیبا و خوش ساخت است که قصد معرفی آن را به شما داریم.

بازی Trojan War عنوانی ساده است که بازگوی افسانه معروف تروی می باشد که جنگی بزرگ بین نیروهای شهر تروا با سربازان یونانی بود. در این بازی شما در نقش ارتش یونانی ها هستید که دستور دارند به تروآ حمله کرده و هلن را که توسط شاهزاده تروی (پاریس) ربوده شده بود به پادشاه اسپارتا یعنی منلائوس بازگردانید. برای این کار شما باید سربازان و نیروهای خود را از همان اسب تروجان معروف پیاده کرده و به سمت نیروهای تروی بفرستید.

این بازی فقط به حمله و هجوم مربوط نیست و به همین خاطر است که بیشتر از اینکه این بازی یک عنوان اکشن و جنگی باشد، یک بازی کاملاً تاکتیکال و استراتژیکی است. اگر دشمنان شما فرصت حمله به شما را پیدا کرده و موفق به نابود کردن اسب تروجان شوند شما بازنده می شود. در طرف مقابل شما برای کسب پیروزی در هر مرحله باید برج دفاعی دشمن را فرو بریزید و دشمنان را یکی پس از دیگری نابود کنید. برای این کار شما باید از نیروهای مختلفی استفاده کنید.

در این بازی شما برای استفاده از سربازها نیاز به غذا (گوشت) دارید. برای اینکه گوشت تهیه کنید می بایست کارگر داشته باشید. در هر مرحله به صورت پیش فرض تعداد مشخصی کارگر که معمولاً بین یک الی سه عدد است در اختیار دارید. آن ها به صورت مستمر اقدام به جمع آوری گوشت و رساندن آن به مقر فرماندهی شما یعنی همان اسب تروجان می کنند. با افزایش مقدار منابع گوشت، شما می توانید به همان نسبت سربازان بیشتری به کار بگیرید. برای مثال هر سرباز شمشیرزن 120 عدد، هر سرباز کماندار 300 و یا هر کارگر 150 گوشت نیاز دارند. معمولاً بازیکنان آماتور فقط صبر می کنند تا مقدار منابع زیاد شده تا بتوانند سربازان هجومی تهیه کنند اما نکته اصلی اینجاست که شما باید همزمان با سربازها از کارگرها نیز استفاده کنید تا مقدار جمع آوری منابع شما نیز بیشتر شده و سرعت عمل شما نیز افزایش یابد. هر زمان که احساس کردید تعداد ارتش شما برای حمله و غلبه بر نیروهای دشمن کافیست می توانید با زدن دکمه هجوم، آن ها را به سمت قلمرو دشمن هدایت کنید و هر زمان که نیاز به عقب نشینی بود از دکمه مربوط به عقب نشینی استفاده کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 80 مگابایت
سبک: استراتژی
رده سنی: درجه سنی 12


*لینک دانلود* (آموزش دانلود)

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم