ویجیاتو/ اگر طرفدار سبک Trial هستید هستید، در این بازی به سراغ یک مورد هیجان انگیز رفته ایم.

مهم‌ترین فاکتوری که در برخورد با Psebay نظرتان را به خودش جلب می‌کند، فضای سیاه و سفید و مخوف بازی‌ است. مهم‌ترین قسمت یک بازی Trial که می‌تواند آن را سرگرم‌کننده و جذاب کند فیزیک و گیم‌پلی آن است. خوشبختانه Psebay در هر دو فاکتور یاد شده آنقدر خوب و قوی عمل کرده که بتوانید ساعت‌ها با خیال راحت درگیر رد شدن ار موانع حاضر در هر مرحله شوید. برای به اتمام رساندن هر مرحله زمانی مشخص در اختیار دارید و بسته به عملکردتان، تا سقف سه ستاره دریافت می‌کنید.

ستاره‌های دریافت شده را می‌توانید در گاراژ هزینه کنید. جایی که اجزاء مختلف موتور شامل لاستیک‌ها، موتور، هندلینگ و… این قابلیت را دارند تا ارتقاء پیدا کرده و به بهتر شدن تجربه‌تان کمک کنند. طراحی مراحل بازی به گونه‌ای است که با رسیدن به مقطعی خاص، اگر موتور سیکلتتان را ارتقاء نداده باشید عملا راهی برای عبور از موانع نخواهید داشت. این همان نیروی محرکه‌ای است که به شما انگیزه می‌دهد مراحل بازی را در بهترین شکل ممکن به اتمام برسانید تا روند پیشروی در مراحل پیش رو با استفاده از سیستم ارتقاء بازی ساده‌تر شود.

مراحل بازی به گونه‌ای است که با رسیدن به مقطعی خاص، اگر موتور سیکلتتان را ارتقاء نداده باشید عملا راهی برای عبور از موانع نخواهید داشت. این همان نیروی محرکه‌ای است که به شما انگیزه می‌دهد مراحل بازی را در بهترین شکل ممکن به اتمام برسانید تا روند پیشروی در مراحل پیش رو با استفاده از سیستم ارتقاء بازی ساده‌تر شود.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 53 مگابایت
سبک: ریسینگ
رده سنی: درجه سنی 7


*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - - - - - iOS* (آموزش دانلود)

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم