آخرین خبر/ استودیو Himanshu Kapoor که تا به حال تجربه خاصی را در کارنامه خود نداشته است، این بار سعی دارد تا با عرضه یک بازی بامزه و استفاده از داستان‌های معروف گرگ و گوسفند، شما را با یک چالش جدید آشنا کند.

Sheeping Around: Strategy Card Game داستان خاصی ندارد و با سبک استراتژیک و المان‌های جذاب خود سعی دارد تا به یک بازی سرگرم کننده برای مخاطبین تبدیل شود. پس از شروع Sheeping Around، با یک محیط خوش رنگ و لعاب و بامزه روبرو می‌شوید که از همان اول توجهتان را به خود جلب می‌کند. پس از آشنایی با محیط اولیه بازی، باید به نبرد اول خود بپردازید. پس از این که وارد بخش اصلی شدید، باید بین یکی از دو گروه گرگ‌ها و چوپان گوسفندان، یکی را انتخاب کنید.

در واقع باید تصمیم بگیرید که قصد دفاع از گوسفندان را دارید و یا این که به گوسفندان حریف حمله می‌کنید. از آن جایی که Sheeping Around یک بازی با سبک استراتژیک است، باید با تصمیمات به موقع و حرکت‌های درست حریفانتان را از پیش رو بردارید. بعد از این که تیم مورد علاقه خود را از بین چوپان و گرگ انتخاب کردید وارد بخش نبرد بازی می‌شوید. در این بخش آموزش‌هایی برای گیمر‌ها تعبیه شده که باید تمامی آن‌ها را برای آمادگی بهتر پشت سر بگذارید.

در این آموزش‌‌ها نحوه استفاده از کارت‌های خود و همچنین کارت‌ها و الگوی حرکات حریفتان را یاد می‌گیرید. کارت‌های بازی تنوع زیادی ندارند اما استفاده به موقع از آن‌ها و زمان‌بندی مناسب رمز پیروزی شما است و باید در انتخاب کارت‌ها و حرکات خود دقت لازم را داشته باشید. مثلا حریفتان می‌تواند کاری کند که گوسفندان شما را گول بزنند و آن‌ها را به تصرف خود در بیاورند. وظیفه شما در بازی این است که از گوسفندان مراقبت کنید و مانع دست یابی حریفتان به آن‌ها شوید. هنگامی که در یک نبرد، دو گوسفند خود را از دست بدهید بازنده نبرد می‌شوید و امتیاز را به حریف واگذار می‌کنید. البته حالت دیگر هم این است که در طرف دیگر قرار بگیرید و سعی کنید با فریب دادن گوسفندان حریف، آن ها را مال خود کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5 به بالا
حجم: 81 مگابایت
سبک: کارتی
رده سنی: +3 سال


*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - - - - iOS* (آموزش دانلود)

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم