زومجی/ بازی STRIKERS 1945 classic با محیط و فضای نوستالژیک خود می‌تواند شما را به دنیای بازی های کلاسیک و قدیمی دوران کودکی‌تان ببرد.

STRIKERS 1945 classic سعی دارد تا فضا و المان‌های یک بازی قدیمی و کلاسیک را برای گیمر‌ها تداعی کند. در بازی شاهد داستان خطی خاصی نیستیم و صرفا باید به مبارزه با دشمنان و باس فایت‌های جذابی که در نظر گرفته شده است بپردازید. وظیفه شما کنترل کردن یک هواپیمای جنگی است که باید با سلاح‌های متنوع خود دشمنان را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. پس از شروع وارد بخش انتخاب تعیین سختی بازی می‌شوید. در واقع باید قبل وارد شدن به هر محله، باید درجه سختی که می‌خواهید برای شما در نطر گرفته شود را انتخاب کنید. در ابتدا دو حالت آسان و متوسط برای گیمر‌ها در نظر گرفته شده است. گیم پلی STRIKERS 1945 classic همانند سری بازی های قدیمی آسان نیست و پشت سر گذاشتن مراحل دقت زیادی را می‌طلبد.

با پشت سر گذاشتن قسمت انتخاب درجه سختی وارد محیط اصلی مراحل می‌شوید. تمامی مراحل بازی با هم دیگر متفاوت هستند و فضای مختلفی را به نمایش می‌گذارد. همچنین دشمنان در نظر گرفته شده و باس فایت‌های هر مرحله نیز با یکدیگر فرق دارند و به تدریج در طول مراحل درجه سختی آن‌ها بیشتر می‌شود. مکانیزم گیم‌پلی و کنترل هواپیما در مراحل بسیار آسان است. در واقع کنترلی بر روی تیراندازی هواپیما ندارید و صرفا باید با جابجا کردن آن در زمان مناسب از اصابت گلوله‌های دشمنان به خود جلوگیری کنید و همچنین بمب‌هایتان را به سمت پایگاه‌ها و هواپیما‌های دشمن بفرستید. تمامی دشمنان در بازی ویژگی مخصوص به خود را دارند و میزان سلامتی و حتی سلاح‌های آن‌ها با هم متفاوت است. این تنوع در سلاح‌ها و دشمنان باعث شده است تا به راحتی از پست سر گذاشتن مراحل خسته نشوید. هدف از تمامی مراحل، نابود کردن یک دشمن خاص است که در واقع همان باس‌فایت هر مرحله به شمار می‌رود. البته قبل از رویارویی با هر دشمن اصلی باید تعداد زیادی از نیرو‌های فرعی را هم از بین ببرید تا برای نبرد بزرگ خود با باس‌فایت مراحل آماده شوید. طراحی باس‌فایت‌ها و مکانیزم حمله کردن آن‌ها هوشمندانه بوده به طوری که جنگیدن با آن ها هیجان خاصی دارد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 40 مگابایت
سبک: تفننی
رده سنی: درجه سنی 3


*لینک دانلود* (آموزش دانلود)

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم