مجله پلازا/ Traffic Monitor & 3G/4G/5G Speed یک اپلیکیشن همه کاره برای زیر نظر گرفتن میزان مصرف اینترنت است؛ زیرا نه تنها مصرف دیتا را زیر نظر دارد، بلکه به شما اجازه می‌دهد تا سرعت دانلود و آپلود خود را تست و کیفیت سیگنال را بررسی کرده و اطلاعات مختلفی را مانند دیرکرد، سرعت پینگ و … درباره درباره شبکه LTE یا وای فای خود به دست بیاورید.

این برنامه یک تسک منیجر اختصاصی هم دارد که به شما اجازه می‌دهد تا تمام اپلیکیشن‌ها را به صورت یک فهرست مشاهده کرده و آن‌هایی که میزان زیادی از حافظه شما را مصرف می‌کنند، ببندید تا عملکرد گوشی بهبود پیدا کند. این برنامه نقشه وضعیت پوشش شبکه را هم برای کشورهای مشخصی ارائه می‌کند که بر اساس موقعیتی که در آن قرار دارید، میزان پوشش شبکه را نشان می‌دهد.

با مراجعه به بخش میزان مصرف اینترنت اندروید این برنامه هم می‌توانید میزان مصرف دیتا را در یک بازه زمانی مشخص که خودتان تعیین می‌کنید، مشاهده کرده و محدودیت‌هایی را برای آن تعیین کنید. اگر میزان مصرف اینترنت شما از این حد بالاتر رفت، Traffic Monitor به شما هشدار می‌دهد. این اپلیکیشن کاملا رایگان بوده و هیچ تبلیغاتی را درون خود نمایش نمی‌دهد.


نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 به بالا
حجم: 4.6 مگابایت
سبک: بهره‌وری
رده سنی: +3 سال

لینک دانلود برای اندروید

آموزش دانلود

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم