گیم اسکن/بازی در نگاه اول برای کودکان بوده اما با گذشت زمان، جای خود را در میان بزرگان پیدا کرده‌اند و این روزها افراد بزرگسال نیز به انجام بازی‌های ویدیویی می‌پردازند. اگرچه کودکان نیز یکی از دلایل انتشار بازی‌های ویدیویی هستند، اما بیشتر توسعه‌دهندگان بازی، سعی بر این دارند که عناوین خود را برای بزرگسالان نیز منتشر کنند. زیرا سودآوری بیشتری شامل حال آن‌ها خواهد شد.

به هر حال، کودکان نیز از دستگاه‌های گیمینگ چون کنسول بازی بهره گرفته و تجربه انجام بازی‌های سرگرم‌کننده و آموزنده را خواهند داشت. در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین بازی‌های کنسول پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۲۰ برای کودکان آشنا سازیم. اگر از فرزندی برخوردار هستید که به دنبال یک بازی ویدیویی جذاب است، می‌توانید از این فهرست بهره گیرید.
مطمئناً بازی Rayman Legends با سبک پلتفرمر، توجه هر کسی را به خود جلب خواهد کرد. هدف شما رسیدن به خط پایان در آن طرف نقشه است و در عین حال، دوستان خود را نیز باید از دست دشمنان نجات دهید. بازی ریمن لجندز، نه تنها گیم‌پلی و گرافیک جذابی را به ارمغان خواهد آورد، بلکه مهارت بسیاری می‌طلبد و چالش‌هایی پیش رو خواهید داشت که باید از آن‌ها عبور کنید.
بنابراین باید بیان داشت Rayman Legends عنوانی مناسب برای فرزند شما خواهد بود و با قیمت ۱۶ دلار قابل تهیه است.