گیم اسکن/در این دوره و زمانه و با این قیمت‌های عجیب گوشی‌های آیفون، اگر صاحب یکی از این موبایل‌ها باشید احتمالاً از ما بهتران هستید. به خصوص اگر گوشی‌های جدید شرکت اپل را داشته باشید.
هر کسی از خریدن این گوشی‌های گران قیمت، انگیزه‌ای دارد. اما چیزی که بیش از همه به چشم می‌آید این است که خیلی از صاحبان این گوشی‌ها اصلاً نمی‌توانند از حداکثر قدرت این سخت‌افزار پیشرفته بهره ببرند. از این رو در این مقاله کوشیده‌ایم چندی از سنگین‌ترین و گرافیکی‌ترین بازی‌هایی که برای سیستم‌عامل iOS وجود دارند را برایتان معرفی کنیم تا بتوانید قدرت گوشی اپل خود را بیشتر به رخ دیگران بکشید.

برای اجرای بازی‌های مدرن کامبت نیاز به گوشی‌های پرچم‌دار نیست. اما برای نمایش حداکثر کیفیت این بازی‌ها، گوشی‌های آیفون ایده‌آل هستند. نسخه پنجم بازی، یک حالت داستانی کوتاه اما هیجان‌انگیز دارد. اما نسخه ششم، بیشتر برای رقابت‌های آنلاین طراحی شده است. در هر دو نسخه بازی باید گوشی‌تان، بازی را با سرعت بالایی اجرا کند تا بر رقبایتان برتری داشته باشید.

هیچی در بازی پابجی بدتر از این نیست که به خاطر یک لگ مختصر در لحظات آخر در برابر رقیبتان مغلوب شوید. پابجی را به خصوص اگر با دسته بازی کنید توقع دارید که تجربه‌ای روان داشته باشید. گوشی‌های آیفون این توانایی را دارند که دنیای بزرگ پابجی را به خوبی پردازش کنند. هرچند که پابجی با تمام خوبی‌هایش، یک اثر پر از باگ و ایرادات فنی است و روی پلی استیشن ۴ هم قاطی دارد چه برسد به گوشی‌های موبایل!