ویجیاتو/ گرچه تقابل با زامبی‌ها تبدیل به کلیشه‌ای‌ترین بستر برای بازی‌های ویدیویی شده، اما همچنان می‌توان بازی‌هایی را پیدا کرد که به خوبی و با استفاده از کانسپت این سبک تبدیل به یک تجربه سرگرم‌کننده می‌شوند. البته انتظارات ما از این بازی‌ها آنقدر نیست که دلمان تنها به دیدن عناوین شوتر یا مدیریتی خوش باشد. بسیاری از مواقع حتی ساده‌ترین مکانیزم‌ها با تکیه بر پیاده‌سازی قوی و مناسب، تبدیل به تجربه‌ای مفرح برای گیمرها می‌شوند.

Earn to Die 2 با تکیه بر ساده‌ترین اصول بازی‌های آرکید و پلتفرمر دو بعدی، و البته با اضافه کردن کمی المان‌های اکشن تبدیل به یکی از سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌های این سبک شده. البته هسته اصلی گیم‌پلی Earn to Die 2 تقریبا همان چیزی است که در عناوین Trail یا موتورسواری‌های معروف موبایلی و کنسولی دیده بودیم. جایی که تعادل از اهمیت بالایی برخوردار است و درواقع تنها راه کنترل ماشینتان، همین حفظ تعادل است.

داستان Earn to Die 2 پیچیدگی خاصی ندارد. ویروسی کشنده دنیا را فرا گرفته و آنقدر پیشروی کرده که دیگر راهی برای مبارزه با آن وجود ندارد. سرتاسر شهر را زامبی‌ها گرفته‌اند و تنها راهکار دولت و ارتش، انتقال مردم به یک کشتی امن در یک خلیج دور افتاده است. یک آگهی تلویزیونی به مردم اعلام می‌کند که کشتی مورد نظر در تاریخی معین شروع به حرکت می‌کند و به همین خاطر، همه می‌بایست تلاش کنند تا خود را به آن برسانند.

درنتیجه، برنده شدن شما وابسته به رسیدن به کشتی در موعد مشخص است. اما مسیرتان طولانی است و در این بین مجبورید بارها و بارها اتومبیلتان را تغییر دهید و در این بین، برای رسیدن به هر پمپ بنزین بین راهی که درواقع حکم چک‌پوینت بازی را دارد می‌بایست اتومبیلتان را ارتقاء دهید. همانطور که گفته شد، کنترل بازی مانند سری بازی‌های Trial است. با فشردن یک دکمه رو به جلو حرکت می‌کنید و می‌توانید برای کنترل اتومبیل، از دو کلید که آن را در جهات مختلف می‌چرخانند استفاده کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 75 مگابایت
سبک: ریسینگ
رده سنی: +12 سال


*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - -iOS*

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم