گیم اسکن/با نسخه‌ی سیزدهم برنامه‌ی آکیولس (Oculus) هم‌اکنون می‌توانید به‌صورت خودکار و بدون نیاز به لمس کنترلرهای موجود، از دستانتان در بازی استفاده کنید. قطعا تجربه‌ی بازی و مرور در صفحات Menu به‌وسیله‌ی انگشتانتان، تجربه‌ای جذاب و لذت‌بخش خواهد بود. برای شروع، ابتدا برنامه‌ی Side load را از Oculus Quest اجرا کنید. برای آن‌که بتوانید بهترین نتیجه را داشته باشید، در اتاقی روشن‌تر اقدام به تجربه‌ی بازی نمایید. این امر سبب می‌شود تا عملکرد و ردیابی، بهتر و با کیفیت‌تر انجام گیرد. امروز در گیم اسکن، فهرستی از بازی‌ها و برنامه‌هایی مخصوص Oculus Quest را به شما معرفی می‌کنیم تا اگر دارنده این دستگاه هستید، بتوانید بیشتر از آن استفاده کرده و سرگرم شوید.


در حالی که آکیولس، نسخه‌ی اصلی بازی Minecraft را دارد اما می‌توانیم بگوییم که بازی Voxel Works Quest، تجربه‌ای متفاوت و به مراتب جذاب‌تری در دنیایی مشابه با Minecraft را داراست. در این عنوان به‌وسیله‌ی دستانتان، دنیایی همانند دنیای Minecraft را خلق می‌کنید. قطعا ساخت دنیایی توسط بلوک‌ها آن‌گونه که دوست دارید، بسیار سرگرم‌کننده خواهد بود. عنوان Voxel Works Quest در Side Quest و البته رایگان در دسترس است.

بازی VRWorkout طراحی شده تا شما به‌وسیله‌ی آن، کمی ورزش و تمرین کنید و ضربان قلبتان را افزایش دهید. استفاده از دستان برای تمرین کردن، بدون نیاز به هیچ کنترلر یا دسته‌ای، سبب شده تا بتوانید از این بازی بسیار لذت ببرید. عنوان یاد شده در مدت زمان بسیار فشرده‌ای ساخته شده است. پس از انتشار، بسیاری از مخاطبان از این بازی لذت بردند و تیم سازنده نیز به دلیل استقبال زیاد، تصمیم دارد تا جزئیات جدیدی را توسط به‌روزرسانی‌های متعدد به بازی اضافه کند