گیم اسکن/ در شرایط فعلی قرنطینه و اوضاع کرونا، زمان بیشتری برای تجربه‌ی عناوین مختلف داریم. شاید با کمی گشتن در میان سبک‌های مختلف بتوانیم عنوانی مناسب را پیدا کنیم. سبک بتل رویال در این ایام، یکی از سرگرم‌کننده‌ترین سبک‌های بازی برای گیمرها است. کافی است کمی در رابطه با این سبک تحقیق کنید تا به نام Fortnite برسید. این بازی در میان گیمرهای سبک Battle Royale طرفداران بسیاری دارد. پس اگر قصد دارید که این بازی را دانلود کرده و به انجام آن بپردازید با گیم اسکن همراه باشید.

٢٠نکته در www.gamescan.net
قطعا این عنوان به اندازه‌ی کافی جذاب ساخته شده است که میلیون‌ها نفر روزانه مشغول آن هستند اما مدتی است که رقبای تازه‌وارد و قدرتمندی را در کنار این سری می‌بینیم که توانسته‌اند کاربران بسیار زیادی را به سمت خود بکشند. به هر صورت به دلیل محبوبیت بازی فورتنایت تصمیم گرفته‌ایم تا راهنمایی ساده را برای کسانی که تصمیم دارند شروع به تجربه‌ی این عنوان کنند به اشتراک بگذاریم.

اطلاعاتی که با شما به اشتراک می‌گذاریم، نتیجه‌ی صدها ساعت تجربه بازی Fortnite توسط تیم‌های مختلف و حرفه‌ای است. امیدواریم با استفاده‌ی درست از این راهنمایی‌ها بتوانید در این بازی موفق باشید و حسابی گرد و خاک به پا کنید.