زومجی/ بازی Hellopet House به دو بخش مجزا تقسیم می‌شود. بخش اول، رسیدگی به حیوان‌هایی است که در خانه وجود دارند. زمانی‌که هر حیوان به خواب رفت، می‌توانید با غذا دادن، بازی کردن، حمام بردن یا نوازش کردن، امتیاز کسب کنید. زمانی‌که این امتیازها به حدنصاب برسد، شکلات دریافت می‌کنید. در بخشی از بازی، بازیکن می‌تواند حیوان‌های جدیدی را به سرپرستی قبول کند و برای کسب آن‌ها، باید تعداد شکلات‌های خود را افزایش دهید، زیرا این آیتم در نقش پول داخل بازی ظاهر می‌شود

در بخش دوم بازی وسایل بهم ریخته و قدیمی زیادی وجود دارد که برای درست کردن آن‌ها، باید ستاره خرج کنید (یک ستاره به ازای هر وسیله). از این‌ رو کسب ستاره به‌ واسطه‌ی آشپزی کردن برای حیوان‌ها انجام می‌شود. سیستم آشپزی کردن هم بدین صورت است که هر مرحله از آشپزی شما، یک هدف دارد (برای مثال رسیدن به ۳۰ سکه). در ادامه حیوان‌ها با مراجعه به آشپزخانه، سفارش‌های خود را اعلام می‌کنند و شما باید آن‌ها را در کمترین زمان ممکن آماده کنید. با انجام این کار سکه کسب می‌کنید و وقتی که تعداد سکه‌ها به میزان ذکر شده رسید، مرحله کامل می‌شود و ستاره کسب می‌کنید. با گذر زمان، تعداد مشتری‌های شما زیاد می‌شوند. سرعت عمل، مهم‌ترین فاکتوری است که باید به آن توجه داشته باشید. البته تیم سازنده یک بخش ارتقا برای بازی Hellopet House درنظر گرفته است که در این بخش بازیکن می‌تواند با ارتقای مواردی مثل سرعت پخت‌وپز، مدت زمان انتظار حیوان‌ها برای آماده شدن غذا را کاهش دهد.

بازی Hellopet House توسط (Appxplore (iCandy تولید شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید و iOS قرار گرفته است، این بازی تاکنون بیش از 10 هزار بار از گوگل پلی دانلود شده است.

نسخه اندروید مورد نیاز: با توجه به دستگاه‌های مختلف، متفاوت است
حجم: با توجه به دستگاه‌های مختلف، متفاوت برای اندروید و 33.7 مگابایت برای iOS
سبک: ترکیبی
رده سنی: برای تمام سنین

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - - - iOS*
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها

1398/03/04 - 14:06

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم