زومجی/ در بازی Totally Reliable Delivery Service شما نقش یک فرد کالارسان را دارید و انواع بار و محصول را جابه‌جا می‌کنید. در این بازی شما انواع بار را از محل‌های مشخصی همانند صندوق‌های بین‌راهی دریافت می‌کنید و باید آن‌ را به بهترین شکل ممکن به مقصد برسانید. برای انجام این کار شما باید کنار صندوق بروید و سپس باید با دقت دست‌گیره جعبه را از درون آن انتخاب کنید. در طول مسیر شما موانع مختلفی قرار گرفته است و حتی می‌توانید از اتومبیل‌ها برای زودتر رسیدن به مقصد کمک بگیرید.

سازندگان چندین المان مختلف را برای حمل بار در اختیار شما قرار داده‌اند، به‌عنوان مثال برای برداشتن یک بار باید در کنار جعبه قرار گیرید و با علامت دست راست و چپ، دو سمت جعبه را بگیرید و آن را بلند کنید، سپس باید تلاش کنید که تعادل‌تان به‌هم نخورد و کالا را سالم به‌ مقصد برسانید. سازندگان همچنین فروشگاهی را در بازی قرار داده‌اند که به‌ واسطه آن می‌توانید آیتم‌های شخصی‌سازی مختلف را برای کاراکتر خود خریداری کنید.

بازی Totally Reliable Delivery Service توسط tinyBuild تولید شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید و iOS قرار گرفته است، این بازی تاکنون بیش از 1 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است و در آنجا با کسب امتیاز 3.9 از 5 توانسته رضایت مخاطبان را جلب نماید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر
حجم: 51 مگابایت برای اندروید و 622.5 مگابایت برای iOS
سبک: شبیه سازی
رده سنی: +3 سال

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - - - iOS*
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها

1398/03/04 - 14:06

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم