گیم اسکن/همان‌طور که اطلاع دارید بازی Nioh 2 چند وقتی است که منتشر شده و بسیاری از گیمرهایی که منتظر این عنوان بودند درحال تجربه‌ی آن هستند. اما مسئله‌ی اصلی اینجاست که برخی از گیمرها در همان ابتدای مسیر بازی به‌علت سخت بودن مینی باس‌فایت‌ها و یا باس‌فایت‌های اصلی از تجربه‌ی این عنوان ناامید شده‌اند.


باید بگوییم که اگر دنبال‌کننده‌ی این سبک هستید قطعا اطلاع دارید که تمامی بازی‌های این ژانر از میزان سختی خاصی برخوردارند. به‌عنوان نمونه می‌توانیم به آثار بازی‌ساز بزرگ، میازاکی (مثل Dark Souls) اشاره کنیم. یکی از بزرگترین مشکلات هنگام مبارزه با باس‌فایت‌ها ابزارها یا به‌نوعی سلاح‌های خاص آن‌هاست. شما در مقابل هر چیزی، از کمان‌داران چیره‌دست گرفته که از قدرت فیل‌های الکتریکی بهره می‌برند تا خدایان مار غول‌پیکر با بینی‌های بسیار تیز قرار می‌گیرید. شما احتمالا خواهید مرد. نه، شما خواهید مرد. به همین دلیل، ما مقاله‌ای آماده کرده‌ایم که در آن با بیان نکاتی شرح می‌دهیم که چگونه می‌توانید در این بازی، بیشتر زنده بمانید.

بخش دوجو (Dojo)، اساسا سیستم آموزشی بازی است. زمانی که مهارت جدیدی را یاد می‌گیرید و یا ارتقایی در سیستم یا سلاح‌های خود ایجاد می‌کنید، بهترین زمان است تا استفاده‌ی درست از سلاح و آموزش کامل مهارت خود را در این بخش از بازی بیاموزید و با آن‌ها آشنا شوید. همان‌طور که داستان بازی را پیش می‌برید، مراحل جدیدی برایتان باز می‌شود و توانایی‌های جدیدی هم کسب می‌کنید. پس شما باید با این مهارت‌ها خوب آشنا شده و طرز درست و مفید استفاده از آن‌ها را فراگیرید تا قدرتمندتر در میدان مبارزه قدم بگذارید. بنابراین تمرین کردن را اصلا رها نکنید.