ویجیاتو/ در بازی Bowmasters دو کارکتر روبه‌روی یکدیگر قرار می‌گیرند. مانند دیگر بازی‌های این سبک، شما نمی‌توانید موقعیت کارکتر دیگر را مشاهده کنید و حتی مقدار فاصله بینتان را می‌بایست با حرکت دوربین میان تعویض راندها تشخیص دهید. همه چیز با یک پرتاب شانسی شروع می‌شود تا در ادامه بتوانید زاویه و قدرت دقیق برای پرتاب‌هایی دقیق‌تر را تخمین بزنید.

قابلیت‌های مختلفی برای هریک از کارکترهای بازی در نظر گرفته شده؛ در واقع قابلیت‌هایی که از آن صحبت‌ می‌کنیم مربوط به اشیاء پرتاب شده به وسیله برخی از این کارکترهاست. برخی از آن‌ها پس از پرتاب مستقیما به سمت هدف نمی‌روند و درمیانه راه اگر صفحه را لمس کنید، رفتاری متفاوت نشان می‌دهند. منفجر می‌شوند، سرعت می‌گیرند، به زمین کوبیده می‌شوند و… . درنتیجه پیش از شروع هر مسابقه و زمانی که صفحه انتخاب کارکترها را پشت سر می‌گذارید، بهتر است پیش‌بینی کنید که قرار است با چه حملاتی روبه‌رو شوید. در این بازی در نهایت کارکتری که بتواند زودتر رقیبش را شکست دهد، برنده است.

بازی BowMasters حالت‌های متنوعی برای شما در نظر گرفته؛ از بازی تک نفره با هوش مصنوعی تا بخش آنلاین، تورنومنت‌های چند مرحله‌ای و درنهایت حالت دو نفره آفلاین، برای باز کردن هر یک از این حالت‌ می‌بایست در بازی پیشروی کنید.

بازی Bowmasters به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید و iOS قرار گرفته است، این بازی تاکنون بیش از 100 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است و در آنجا با کسب امتیاز 4.5 از 5 توانسته رضایت مخاطبان را جلب نماید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر
حجم: با توجه به دستگاه‌های مختلف، متفاوت برای اندروید و 656.3 مگابایت برای iOS
سبک: اکشن
رده سنی: +12 سال

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - - - iOS*
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها

1398/03/04 - 14:06

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم