زومجی/ بازی Super Oscar شباهت‌های زیادی به بازی Super Mario دارد و اگر تجربه‌ی یکی از بازی‌های ماریو را داشته باشید، بعد از ورود به اولین مرحله‌ی بازی Super Oscar متوجه‌ی این شباهت خواهید شد. در این شما کنترل شخصتی به اسم اسکار را بر عهده دارید که هدف اصلی آن این است که از موانع عبور کند و به پایان مسیر برسد. بازی دارای مکانیزم‌های حرکتی ساده‌ای است. سمت چپ صفحه دو جهت وجود دارد که باعث حرکت کاراکتر به راست یا چپ می‌شود و همچنین دو کلید دیگر در سمت راست صفحه‌ی نمایشگر وجود دارد که یکی پرش و دیگری شکلیک گلوله است.

این بازی بیش از پنجاه دشمن مختلف برای شما طراحی کرده است که هرکدام رفتار و نوع حرکت خود را دارند. دشمنان زیادی در مسیر شما وجود دارند که می‌توانید با پرش روی کاراکتر‌های دشمن، آن‌ها را له کنید یا با شکلیک گلوله، دشمنان خود را نابود سازید. بازی موبایل Super Oscar از ۶ جهان مختلف تشکیل شده است که هر کدام شما را به محیطی جدید و متفاوت می‌برد، هر جهان تعداد زیادی مرحله دارد که با گذشتن از مراحل هر دنیا، به دنیای بعدی راه پیدا خواهید کرد.

بازی Super Oscar توسط CHORRUS GAMES تولید شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید و iOS قرار گرفته است، این بازی تاکنون بیش از 10 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است و در آنجا با کسب امتیاز 3.9 از 5 توانسته رضایت مخاطبان را جلب نماید.


نسخه اندروید مورد نیاز: 4.0 و بالاتر
حجم: 35 مگابایت برای اندروید و 45.9 مگابایت برای iOS
سبک: اکشن و معمایی
رده سنی: +10 سال

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - - - iOS*
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها

1398/03/04 - 14:06

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم