آخرین خبر/ Grocery Shopping List – Listonic یک برنامه هوشمند برای ایجاد لیست های خرید است البته برنامه های لیست خرید زیادی برای اندروید وجود دارد اما هیچکدام از آن ها هوشمند نیستند. برنامه Listonic می داند که برخی از موارد اغلب در لیست های خرید شما تکرار می شوند، به همین خاطر آن ها را یاد گرفته و در هنگام ایجاد لیست های جدید پیشنهاد می دهد، تا هم موارد مهم را فراموش نکنید و هم راحت تر بتوانید لیست های خود را ایجاد نمایید. 


همچنین این برنامه قادر است تا با دستگاه ها دیگر نیز هماهنگ شود، به این ترتیب می توانید یک لیست خرید مشترک ایجاد نمایید و به صورت خانوادگی به خرید بروید؛ هنگامی که شما یک آیتم را از لیست خرید حذف می کنید، برای دیگران نیز به صورت خودکار حذف خواهد شد. البته قادر هستید، لیست های خرید خود را با ایمیل یا راه های دیگر با کسانی که از این برنامه استفاده نمی کنند نیز به اشتراک بگذارید. امکان ایجاد لیست خرید به صورت صوتی هم وجود دارد تا در زمان شما صرفه جویی شود. یک سیستم قیمت گذاری اقلام هم در برنامه تعبیه شده که با وارد کردن آیتم ها و تعداد آن ها، هزینه کل را از سرور دریافت کرده و به صورت خودکار محاسبه می نماید.

برنامه Grocery Shopping List - Listonic توسط Listonic - Smart Grocery Shopping تولید شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید و iOS قرار گرفته است، این برنامه تاکنون بیش از 5 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است و در آنجا با کسب امتیاز 4.7 از 5 توانسته رضایت کاربران را جلب کند.

نسخه اندروید مورد نیاز: با توجه به دستگاه‌های مختلف، متفاوت است
حجم: با توجه به دستگاه‌های مختلف، متفاوت برای اندروید و 100.8 مگابایت برای iOS
سبک:خرید
رده سنی: برای تمام سنین

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - - - iOS*
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها

1398/03/04 - 14:06

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم