ویجیاتو/ امروز به سراغ بازی های تایکون رفته ایم، سبکی که بازی‌هایش به شدت اعتیادآورند و می‌توانند چند ساعتی شما را در خود غرق کنند. اشتباه نکنید، قرار نیست با یک داستان‌سرایی متفاوت یا جلوه‌های بصری میخکوب‌کننده مواجه شوید. اتفاقا بازی‌های تایکون عاری از این المان‌ها هستند و برای جلب مخاطب، تنها به ارائه یک تجربه خاص و جذاب بسنده می‌کنند.

داستان از آنجایی شروع می‌شود که شما یک بنگاه معاملات اتومبیل راه‌اندازی می‌کنید. ماشین دست دو می‌خرید و آن را به قیمت مناسب می‌فروشید. برای شروع کار دست تنهایید و بخش اعظمی از کار را می‌بایست خودتان انجام دهید. تنها همکار شما بازاریابی است که در امر فروش اتومبیل‌ها خریده شده کمکتان می‌کند. Used Car Dealer از آن دسته تایکون‌هایی است که بیشتر مربوط به مدیریت می‌شود تا انجام یک پروسه خاص.

درواقع کاری که شما می‌بایست انجام دهید چانه زدن برای کم کردن قیمت خرید ماشین است. ماشین‌ها در قالب یک صف جلوی پارکینگ بزرگ شما صف می‌بندند و می‌توانید به صورت شانسی، صبر و تحمل صاحبشان را با چانه زدن آزمایش کنید. اگر زیاد چانه بزنید و موفق شوید، ماشین را با قیمت کمی خریداری کرده‌اید و‌ آن را به قیمتی مناسب می‌فروشید تا سود خوبی کسب کنید.

اگر هم در چانه‌ زدن زیاده‌روی کنید، صاحب ماشین عصبانی می‌شود و دور فروش اتومبیلش را خط می‌کشد. کافیست چند دقیقه بازی کنید تا برای خرید و فروش ماشین نیز دست به دامن یک بازاریاب دیگر شوید. حال دیگر همه چیز نیمه اتوماتیک است. خرید و فروش به صورت خودکار انجام می‌شود، اما سرعت آن پایین است. درنتیجه شما می‌بایست از درآمدتان برای استخدام نفرات بیشتر یا ارتقاء خصوصیاتشان استفاده کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 85 مگابایت
سبک: شبیه ساز
رده سنی: درجه سنی 3


آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها


*لینک دانلود*


در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم