آخرین خبر/ بازی Drone -Air Assault متمرکز بر روی حملات هوایی با پهپادهای مدرن است. در این بازی بیش از 120 ماموریت جذاب در بخش داستانی بازی قرار گرفته که همگی شامل صحنه های اکشن سینماتیک هوایی می شود. یکی از مزیت های بزرگ این بازی، تنوع زیاد یونیت های داخل بازی است که تعدادشان به 50 عدد می رسد، این یونیت ها شامل جت های جنگی، اسنایپرها، نفربرهای زرهی، هلیکوپتر تهاجمی، تانک و … می شود. در هر ماموریت بازیکن وظیفه دارد با یونیت های بسیار متنوعی درگیر شود، این موضوع باعث می شود هر مرحله چالش مخصوص به خود را داشته باشد. در کنار این مورد، شرایط آب و هوایی متنوع بازی مثل طوفان شن، مه، باران و … نیز وجود دارد که بازیکن را مجبور به استفاده از قابلیت های پهپادهای مدرن می کند.

در هر ماموریت، یک سری اهداف برایتان تعیین می شود که باید در مدت زمانی محدود این اهداف را از بین ببرید، گاهی تعداد دشمنان به حدی زیاد می شود که پیدا کردن هدف مورد نظر از بین آن همه نیروی دشمن واقعا کار سختی است. بازی شامل بخش آنلاین نیز می باشد که در آن شما می توانید با پهپاد به پایگاه دیگر بازیکنان حمله کرده و ناو جنگی، که همان مقر نظامی آنهاست را نابود کنید.

بازیDrone -Air Assault توسط Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited برای اندروید تولید شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. این بازی تاکنون بیش از 500 هزار بار از گوگل پلی دانلود شده و در آنجا با کسب امتیاز 4.2 از 5 توانسته است رضایت کاربران را جلب نماید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.2 و بالاتر
حجم: 40 مگابایت
سبک: اکشن
رده سنی: +12 سال

لینک دانلود
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها

1398/03/04 - 14:06

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم