گیم اسکن/انتخاب‌های بسیار زیادی که بین بازی‌های فوق‌العاده‌ی گوشی‌های همراه اندرویدی در گوگل پلی استور (Google Play Store) وجود دارد، ثابت می‌کند تصمیم گرفتن برای این‌که باید کدام بازی‌ها را بازی کنید، بسیار سخت است. اما نگران نباشید، ما با لیست دستچین بهترین بازی‌های اندرویدی خودمان که الان در دسترس هستند، در خدمت شما هستیم. اکثر آن‌ها رایگان هستند و بعضی‌ها چند دلاری قیمت دارند، اما همه‌ی آن‌ها شما را چه در منزل و چه خارج از آن سرگرم نگه می‌دارند. پس با گیم اسکن همراه باشید.


انواع متنوعی از بازی‌ها در Play Store وجود دارد، بنابراین ما قصد داریم ترکیب مناسبی از سبک‌ها را که شامل شوترهای اول شخص، بازی‌های نقش آفرینی، پلتفرمرها، بازی‌های مسابقه‌ای، معمایی‌ها، بازی‌های استراتژیک و موارد دیگر می‌شود، انتخاب کنیم. بنابراین حتما چیزی در این لیست پیدا خواهید کرد که متناسب شما باشد.

Clash Royale یک بازی مبارزه‌ای آرنایی است که تمام وقت آزاد شما را می‌گیرد. بر اساس شخصیت‌ها و مینیون‌های (minions) بازی Clash of Clans، این بازی، دو بازیکن را با استفاده از جادوها (spells)، موجودات و مینیون‌ها در نبرد رو در رو برای خراب کردن برج‌ها و قلعه یکدیگر قرار می‌دهد. شما می‌توانید طیف وسیعی از سربازها و جادوها را جمع‌آوری کنید و سطح آن‌ها را با جمع‌آوری کارت‌های بیشتر ارتقا دهید و آن‌ها را قوی و قوی‌تر کنید. بازی Clash Royale بسیار لذت‌بخش است و هر نبرد آن، فقط سه دقیقه طول می‌کشد که این مسئله، این بازی را به یک انتخاب عالی برای بازی کردن در زمانی که منتظر اتوبوس هستید یا حوصله‌تان در این اوضاع قرنطینه بودن بسیار سر می‌رود، تبدیل می‌کند. این عنوان، یک بازی رایگان است و در حالی که چیزهای زیادی را می‌توانید به‌صورت رایگان در آن جمع‌آوری کنید، پرداخت‌های درون برنامه‌ای نیز دارد.