زومجی/ بازی King of Thieves یک بازی آنلاین است که در دنیای آن بازیکنان برای کسب قدرت و رتبه‌ی بالاتر باید مدام از یکدیگر سرقت کنند و این فرایند هیچگاه پایانی ندارد. در این بازی هر بازیکن باید یک سیاه‌ چاله را به‌عنوان پایگاه خود انتخاب کند اما مدام در یک سیاه چال نخواهید بود و باید بعد از مدتی مکان جدید را برای پایگاه انتخاب کنید و این روند همیشه ادامه دارد. همچنین هر سیاه چال تله‌های مخصوص به خود را دارد. 


مکانیزم‌های حرکتی این بازی بسیار ساده است؛ کاراکتر شما به‌صورت خودکار در حال دویدن است و با هر لمس شما، اقدام یه پرش می‌کند. بازیکنان با ورود به سیاه‌ چاله‌های یکدیگر و عبور از تله‌های مرگبار درنهایت موفق می‌شوند که به صندوق جواهرات، دست پیدا کنند. البته تنها یک الماس، آن هم به‌صورت شانسی قابل برداشت است که با چرخیدن عقربه‌‌ای مشخص می‌شود. هر بازیکن فضای محدودی برای ذخیره‌ی دارایی‌های خود دارد اما با ادغام الماس‌ها با یکدیگر، این فضا افزایش پیدا می‌کند. لازم به ذکر است که بازیکنان، تنها الماس‌هایی را می‌توانند سرقت کنند که در حال ادغام هستند و تنها یک مورد از این الماس‌ها قابل سرقت است و ... .

بازی King of Thieves توسط ZeptoLab تولید شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید و iOS قرار گرفته است، این بازی تاکنون بیش از 10 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است و در آنجا با کسب امتیاز 4.5 از 5 توانسته رضایت مخاطبان را جلب نماید.
نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر
حجم: با توجه به دستگاه‌های مختلف، متفاوت برای اندروید و 287.1 مگابایت برای iOS
سبک: استراتژیک
رده سنی: برای تمام سنین

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - - - iOS*
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها
آموزش تغییر کشور در Google Play برای دانلود تمامی اپلیکیشن‌ها

1398/03/04 - 14:06

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم